Hledáme nejlepšího mladého chemika

V soutěži „Hledáme nejlepšího mladého chemika“ v konkurenci 193 základních škol bodovala naše základní škola!

13.ročník regionálního kola soutěže je u konce. Soutěž probíhala od září loňského roku a skládala se z dvoukolového testování teoretických znalostí a prověrky praktických dovedností v laboratoři. Celkem se klání zúčastnilo více než 6 500 žáků devátých tříd ze 193 základních škol pěti krajů: Pardubického, Královéhradeckého, Libereckého, Středočeského a Kraje Vysočina. Letošní účast byla opravdu rekordní.

Do nejprestižnější kategorie jednotlivců se mezi 34 finalistů probojovala dokonce dvě děvčata 9. ročníku - Michaela Sajdlová a Kateřina Slavíková. . Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se bohužel z důvodu pandemie koronaviru nemohlo uskutečnit, a tak předání hodnotných cen proběhlo individuálně ve dnech 5. a 6. května v Pardubicích.

Oběma dívkám patří velké poděkování, protože právě díky nim obstála naše škola v tak silné konkurenci mezi 193 základními školami a obdržela celkově

PROVOZ ŠKOLSKÉHO ZAŘÍZENÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021 VZHLEDEM KE COVID – 19

Na základě rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva…

ŠD – Zvířátka

ŠD – Zvířátka

Pohádková stezka

Pohádková stezka