24.06. 2024

Školní výlet třídy 9. B

Koncem května vyrazila třída 9. B na školní výlet do kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové. Po ubytování v chatkách jsme se vydali na průzkum areálu. Po večeři někteří hráli plážový volejbal a jiní řádili na hřišti. Všichni jsme pak připravili noční strašidelnou stezku pro naše spolužáky z třídy 7. B. Druhý den jsme se vypravili pěšky podél řeky do centra města, kde jsme si užili nákupní přestávku. Po návratu do kempu jsme relaxovali u chatek, hráli přehazovanou, odvážlivci se koupali v rybníce. Po večeři  jsme se usadili před obrazovku a fandili českému hokejovému týmu. Další den po snídani jsme opustili kemp, využili krátkou návštěvu Auparku k nákupu a vydali jsme se na zpáteční cestu domů.

Poslední společný výlet na druhém stupni jsme si užili a všem se nám moc líbil.