28.05. 2024

Školní výlet 7. C na kolech do Potštejna.

V pátek 24. května 2024 jsme celá třída7. C vyjeli na školní výlet na kolech do Potštejna a zpět. Z Kostelce jsme odjížděli v 8:30. Bylo trochu zataženo a mokro. Vyrazili jsme od obchodu Penny na polní cestu, potom kolem zámku v Doudlebách a přes Záměl po cyklostezce do Potštejna. Zastavili jsme u potštejnské cukrárny, jenže ta byla ještě zavřená. Tak jsme si zašli do konzumu koupit něco na zub  a  po zhruba hodinové pauze jsme se opět na kolech vydali na Vochtánku. Tam jsme zaparkovali kola a šli jsme se pěšky podívat po okolí kolem řeky a zastavili se až u Modlivého dolu. Potom jsme se vrátili zpět na Vochtánku, nasedli na kola a jeli jsme už do té vyhlášené cukrárny. Zákusky byly výborné, každý si něco sladkého koupil. Pak jsme jeli zpátky do Kostelce. To jsme ale už jeli pořád po cyklostezce. Cestou zpátky nás překvapil déšť, ale výlet jsme si přes to moc užili.(:

Žáci 7. C