27.05. 2024

ŠD - Šití polštářů

V úterý 21. května jsme se sešli ve ŠD Erbenova na poslední podvečerní projekt tohoto školního roku, kdy jsme s dětmi šili polštáře.

Děti se od lektorky paní Lenky Malíkové dozvěděly, jak se látka vyrábí, vyzkoušely si šití na šicím stroji a bylo jim vysvětleno, jak funguje šicí stroj overlock.

Po ušití polštářů si děti látku nazdobily barvami na látku. A jelikož bylo potřeba nechat barvy zaschnout, abychom mohli polštáře naplnit výplní, děti si opět za doprovodu kytary zazpívaly písničky.

Celý podvečerní program rychle utekl a my se těšíme na příští školní rok, jaké nové projekty na nás čekají.

Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova