27.05. 2024

KRAJSKÉ FINÁLE POHÁRU ROZHLASU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Po vítězném tažení mladších žáků v okresním kole Poháru rozhlasu se 22. 5. 2024 představili mladší žáci na krajském finále v Hradci Králové. Devítičlenný tým složený ze žáků 6. a 7. ročníků se mezi silnou konkurencí neztratil a obsadil krásné třetí místo.
V průběhu celého dne bylo vidět mnoho hezkých individuálních výkonů z řad našich žáků. Za zmínku stojí minimálně dva výkony. Jedním z nich byl výkon Radima Barvínka ze 6. C, který v hodu kriketovým míčkem předvedl výkon atakující 64 metrů! Druhým fascinujícím výkonem byl běh našeho žáka Bohdana Yermaka ze 7. B, který v disciplíně na 1000m vyhrál celý závod, kdy jeho čas byl 3:13m.
Celkově náš tým nasbíral dohromady 4059 bodů. Před nimi se na 1. místě umístila suverénními výkony ZŠ a MŠ Hradec Králové – Kukleny (4904 b.) a na 2. místě ZŠ Štefcova (4226 b.).

Soupiska žáků, kteří nás reprezentovali na atletických závodech: Barvínek R., Vídeňský L., Johanides J., Zákostelecký J., Yermak B., Lingr J., Fiala F., Svátek F., Kaplan V.

Chtěl bych poděkovat celému týmu za vzorné reprezentování naší školy, pěkné výkony a bezproblémové chování v průběhu celé akce.

AP