První školní den prvňáčků

Pondělí 1. září 2020 celé propršelo, ale to nezkazilo slavnostní den našim malým prvňáčkům, kteří se těšili na svůj první školní den. Protože děti v dubnu přišly o zápis do prvních tříd, o to více se jim rozzářily oči, když se usadily do školních lavic. V 1. A děti přivítala paní učitelka Kozlová, v 1. B paní učitelka Havlová a v 1. C paní učitelka Veiserová. Vzhledem k současné situaci, byl první den tak trochu ,,naruby“. Děti doprovodili jejich rodiče, kteří museli po úvodu třídu opustit. V tento velký den přišli pozdravit děti do tříd také paní zástupkyně pro 1. stupeň, pan starosta a paní Matyášová. Všem nám přeji hodně zdraví, trpělivosti a pevné nervy v novém školním roce 2020 / 2021.

Za 1.třídy Jana Havlová

PROVOZ ŠKOLSKÉHO ZAŘÍZENÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021 VZHLEDEM KE COVID – 19

Na základě rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva…

ŠD – Zvířátka

ŠD – Zvířátka

Pohádková stezka

Pohádková stezka