(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  1.A  (Faltov Sabina)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
Fs

M
Fs

Prv
Fs

HV
Fs
(Klub)

         

 

t

 

 

JL
Fs

M
Fs

VV
Fs

JL
Fs

         

 
S
t

 

 

JL
Fs

M
Fs

TV
Fs
(UPV)

JL
Fs

         

 

t

 

 

JL
Fs

Prv
Fs

PV
Fs

JL
Fs

         

 
P

 

 

JL
Fs

M
Fs

TV
Fs
(SZS2)

JL
Fs

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  1.B  (pakov rka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
p

M
p

Prv
p

JL
p

         

 

t

 

 

JL
p

M
p

TV
p
(UPV)

JL
p

         

 
S
t

 

 

JL
p

M
p

VV
p

JL
p

         

 

t

 

 

JL
p

Prv
p

PV
p

HV
p
(Klub)

         

 
P

 

 

JL
p

M
p

TV
p
(SZS1)

JL
p

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  1.C  (Dosedlov Hana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
Do

M
Do

TV
Do

HV
Do

         

 

t

 

 

JL
Do

M
Do

VV
Do

JL
Do

         

 
S
t

 

 

JL
Do

Prv
Do

JL
Do

PV
Do

         

 

t

 

 

JL
Do

M
Do

TV
Do

JL
Do

         

 
P

 

 

JL
Do

M
Do

Prv
Do

JL
Do

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  2.A  (Kuncov Boena)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Kom
Ku

JL
Ku

M
Ku

PV
Ku

HV
Ku

       

 

t

 

 

JL
Ku

M
Ku

Prv
Ku

JL
Ku

         

 
S
t

 

 

JL
Ku

M
Ku

VV
Ku

JL
Ku

TV
Ku
(UPV)

       

 

t

 

 

JL
Ku

M
Ku

Prv
Ku

CJ_s (C_s2)
Ku

         

M_s (M_s2)
Ha
(3.B)

PH_s (P_s2)
Ry
(UPV)

 
P

 

 

JL
Ku

M
Ku

JL
Ku

TV
Ku
(SZS1)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  2.B  (Rykov Lucie)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Kom
Ry

JL
Ry

M
Ry

JL
Ry

PV
Ry

       

 

t

 

 

JL
Ry

M
Ry

Prv
Ry

JL
Ry

         

 
S
t

 

 

JL
Ry

HV
Ry
(Klub)

M
Ry

TV
Ry
(Sok1)

JL
Ry

       

 

t

 

 

JL
Ry

M
Ry

Prv
Ry

CJ_s (C_s2)
Ku
(2.A)

         

M_s (M_s2)
Ha
(3.B)

PH_s (P_s2)
Ry
(UPV)

 
P

 

 

JL
Ry

M
Ry

VV
Ry

TV
Ry
(SZS2)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  2.C  (Veiserov Dana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
Ve

M
Ve

JL
Ve

HV
Ve

Kom
Ve

       

 

t

 

 

JL
Ve

M
Ve

TV
Ve

Prv
Ve

S: CJ_s
Ve

       

L: M_s
Ve

 
S
t

 

 

JL
Ve

M
Ve

JL
Ve

PV
Ve

         

 

t

 

 

JL
Ve

M
Ve

Prv
Ve

TV
Ve

         

 
P

 

 

JL
Ve

M
Ve

VV
Ve

JL
Ve

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  3.A  (Kozlov Iva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
Kz

M
Kz

AJ
Kz

JL
Kz

TV
Ko
(Sok1)

       

 

t

 

 

JL
Kz

M
Kz

Prv
Kz

VV
Kz

JL
Kz

       

 
S
t

 

 

JL
Kz

M
Kz

AJ
Kz

JL
Kz

HV
Kz
(Klub)

       

 

t

 

 

CJ_s (C_s3)
Ha
(3.B)

JL
Kz

M
Kz

AJ
Kz

PV
Kz

       

M_s (M_s3)
Kz

PH_s (P_s3)
Ke
(Sok1)

 
P

 

 

JL
Kz

TV
Ko
(SZS2)

M
Kz

Prv
Kz

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  3.B  (Havlov Jana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
Ha

JL
Ha

M
Ha

Prv
Ha

TV
Ha
(OA)

       

 

t

 

 

JL
Ha

M
Ha

AJ
Ko
(DV)

VV
Ha

JL
Ha

       

 
S
t

 

 

AJ
Ko
(DV)

JL
Ha

M
Ha

PV
Ha

Prv
Ha

       

 

t

 

 

CJ_s (C_s3)
Ha

JL
Ha

M
Ha

AJ
Ko
(DV)

HV
Ha
(Klub)

       

M_s (M_s3)
Kz
(3.A)

PH_s (P_s3)
Ke
(Sok1)

 
P

 

 

JL
Ha

TV
Ha
(SZS1)

M
Ha

JL
Ha

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  3.C  (Vojtkov Petra)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
Vj

AJ
He

M
Vj

JL
Vj

HV
Vj

       

 

t

 

 

JL
Vj

M
Vj

Prv
Vj

TV
Vj

S: CJ_s
Vj

 

PH (PHFa)
Fa

   

L: M_s
Vj

 
S
t

 

 

JL
Vj

M
Vj

AJ
He

VV
Vj

         

 

t

 

 

JL
Vj

AJ
He

M
Vj

PV
Vj

JL
Vj

       

 
P

 

 

JL
Vj

M
Vj

Prv
Vj

JL
Vj

TV
Vj

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  4.A  (Limml Vladimr)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

AJ (A4A2)
l

PH_s (P_s4)
Ke
(Sok1)

JL
Lm

M
Lm

Vla
Lm

       

M_s (M_s4)
Lm

AJ (A4A1)
Ko
(DV)

CJ_s (C_s4)
l
(4.B)

 

t

 

 

JL
Lm

M
Ke

Pv
Lm

HV
Lm
(Klub)

VV
Lm

VV
Lm

     

 
S
t

 

 

JL
Lm

M
Lm

Vla
Lm

PV
Lm

TV
Lm
(Sok1)

 

PH (PHKe)
Ke
(Sok1)

PH (PHKe)
Ke
(Sok1)

 

 

t

 

 

JL
Lm

M
Lm

AJ (A4A2)
l

TV
Lm
(OA)

JL
Lm

       

AJ (A4A1)
Ko
(DV)

 
P

 

 

AJ (A4A2)
l
(4.B)

JL
Lm

M
Lm

Pv
Lm

JL
Lm

       

AJ (A4A1)
Ko
(DV)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  4.B  (lajov Markta)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

M
Ke

CJ_s (C_s4)
l

M
l

AJ (A4B2)
Ko
(DV)

JL
l

       

PH_s (P_s4)
Ke
(Sok1)

AJ (A4B1)
l

M_s (M_s4)
Lm
(4.A)

 

t

 

 

JL
l

M
l

Pv
Ke

Vla
l

VV
l

VV
l

     

 
S
t

 

 

JL
l

M
l

JL
Ke

TV
Ke
(OA)

HV
l

 

PH (PHKe)
Ke
(Sok1)

PH (PHKe)
Ke
(Sok1)

 

 

t

 

 

AJ (A4B2)
Ko
(DV)

M
l

Pv
Ke

JL
l

PV
l

       

AJ (A4B1)
l

 
P

 

 

TV
Ke
(SZS1)

JL
Ke

AJ (A4B2)
Ko
(DV)

Vla
l

JL
l

       

AJ (A4B1)
l

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  4.C  (Faltys Lubo)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
Fa

M
Fa

AJ
He

Vla
Fa

TV
Fa

       

 

t

 

 

JL
Fa

M
Fa

Pv
Fa

JL
Fa

PV
Fa

 

PH (PHFa)
Fa

   

 
S
t

 

 

JL
Fa

M
Fa

Vla
Fa

TV
Fa

VV
Ko

VV
Ko

     

 

t

 

 

AJ
He

JL
Fa

M
Fa

S: M_s
Fa

HV
He
(5.C)

       

L: CJ_s
Fa

 
P

 

 

JL
Fa

AJ
He

M
Fa

Pv
Fa

JL
Fa

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  5.A  (Vvrov Hana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
V

M
V

AJ (A5A2)
Ko
(DV)

Vla
V

JL
V

CJ_s (C_s5)
Fe
(5.B)

     

M_s (M_s5)
V

AJ (A5A1)
Fe

PH_s (P_s5)
Ke
(Sok1)

 

t

 

 

JL
V

M
V

Pv
V

AJ (A5A2)
Ko
(DV)

VV
V

VV
V

     

AJ (A5A1)
Fe

 
S
t

 

 

JL
V

TV
V
(SZS2)

M
V

HV
V
(Klub)

Inf (I5A2)
Ke
(I-K1)

 

PH (PHKe)
Ke
(Sok1)

PH (PHKe)
Ke
(Sok1)

 

 

t

 

 

JL
V

AJ (A5A2)
Ko
(DV)

M
V

TV
V
(Sok1)

Vla
V

       

AJ (A5A1)
Fe

 
P

 

 

JL
V

M
V

Pv
V

PV
Ke

Inf (I5A1)
V
(I-K1)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  5.B  (Felcmanov Lucie)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
Fe

AJ (A5B1)
Fe

Vla
Ke

M
Fe

PV
Ke

CJ_s (C_s5)
Fe

     

M_s (M_s5)
V
(5.A)

AJ (A5B2)
Ko
(DV)

PH_s (P_s5)
Ke
(Sok1)

 

t

 

 

JL
Fe

M
Fe

Pv
Fe

M
Ke

Inf (I5B1)
Ke
(I-K1)

Inf (I5B2)
Ke
(I-K1)

     

 
S
t

 

 

TV
Ke
(Sok1)

AJ (A5B1)
Fe

JL
Fe

VV
Fe

VV
Fe

 

PH (PHKe)
Ke
(Sok1)

PH (PHKe)
Ke
(Sok1)

 

AJ (A5B2)
Ko
(DV)

 

t

 

 

JL
Fe

Vla
Ke

M
Fe

Pv
Fe

AJ (A5B1)
Fe

       

AJ (A5B2)
Ko
(DV)

 
P

 

 

JL
Fe

M
Fe

JL
Fe

HV
Fe
(Klub)

TV
Ke
(SZS2)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  5.C  (Hejlov Jiina)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
He

M
Ti

Pv
Ti

HV
Ti

Vla
He

TV
Fa

     

 

t

 

 

AJ (A5C1)
Ko

JL
He

S: CJ_s
He

VV
He

VV
He

 

PH (PHFa)
Fa

   

AJ (A5C2)
He

L: M_s
He

 
S
t

 

 

JL
He

M
Ti

Pv
Ti

AJ (A5C1)
Ko

Inf (I5C1)
Vj

Inf (I5C2)
He

     

AJ (A5C2)
He

 

t

 

 

M
Ti

JL
Ti

JL
He

Vla
He

TV
Fa

       

 
P

 

 

JL
He

M
Ti

M
Ti

PV
He

AJ (A5C1)
Ko

       

AJ (A5C2)
He

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  6.A  (Karskov Markta)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
V
(8.B)

P
Ka

VV
Kk
(6.C)

VV
Kk
(6.C)

AJ (A6A1)
Kr
(9.A)

F
Ad
(F-Ch)

     

AJ (A6A2)
Kp
(Jaz1)

 

t

 

 

JL
V
(8.B)

M
Ad
(8.C)

D
Mk
(8.A)

TV (Dv)
Ka
(Hala)

AJ (A6A1)
Kr
(8.C)

       

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

AJ (A6A2)
Kp
(Jaz1)

 
S
t

 

 

ZV
Ka

HV
Gr
(HV7C)

JL
V
(6.C)

M
Ad
(8.A)

Z
Ml
(Z6B)

P
Ka

     

 

t

 

 

JL
V
(Z6B)

ORV
Ml
(8.C)

M
Ad

D
Mk
(8.A)

 

AJ (A6A1)
Kr
(9.A)

S: PV (Dv)
Ka
(CvB)

S: PV (Dv)
Ka
(CvB)

 

AJ (A6A2)
Kp
(Jaz1)

S: PV (Chl)
Kk
(Dln)

S: PV (Chl)
Kk
(Dln)

 
P

 

 

JL
V

M
Ad
(6.C)

Inf (I6A1)
Vo
(Inf1)

TV (Dv)
Ka
(OA)

Z
Ml
(Z6B)

   

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

Inf (I6A2)
Ka
(Inf2)

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  6.B  (Klcha Karel)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

M
Ga
(8.C)

JL
Dr
(8.A)

HV
Gr
(HV7C)

P
Ka
(P6A)

ORV
Mk
(8.B)

       

 

t

 

 

TV (Dv)
Ka
(Hala)

JL
Dr
(HV7C)

D
Kk
(8.B)

VV
Kk

VV
Kk

M
Ga
(8.C)

     

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

 
S
t

 

 

M
Ga
(8.A)

Z
Ml

JL
Dr
(7.A)

P
Ka
(P6A)

AJ (A6B1)
Kr
(9.B)

F
Ad
(F-Ch)

     

AJ (A6B2)
Kp
(Jaz1)

 

t

 

 

Inf (I6B1)
Vo
(Inf1)

JL
Dr
(7.A)

AJ (A6B1)
Kr
(HV7C)

M
Ga

D
Kk
(8.A)

 

L: PV (Dv)
Ka
(CvB)

L: PV (Dv)
Ka
(CvB)

 

Inf (I6B2)
Ml
(Inf2)

AJ (A6B2)
Kp
(Jaz1)

L: PV (Chl)
Kk
(Dln)

L: PV (Chl)
Kk
(Dln)

 
P

 

 

ZV
Ka
(8.A)

AJ (A6B1)
Kr
(9.A)

Z
Ml

JL
Dr
(7.A)

TV (Dv)
Ka
(OA)

   

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

AJ (A6B2)
Kp
(Jaz1)

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  6.C  (Voltov Kateina)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

M
Cha

JL
V

TV (Dv)
Ka
(Hala)

Z
Ml
(Z6B)

L: PV (Dv)
Ka

L: PV (Dv)
Ka

     

TV (Chl)
Za
(Sok1)

L: PV (Chl)
Kk
(Dln)

L: PV (Chl)
Kk
(Dln)

 

t

 

 

D
Mk

ZV
Vl

JL
V

AJ (A6C1)
Vl
(Jaz1)

HV
Gr
(HV7C)

       

AJ (A6C2)
Kp

 
S
t

 

 

Z
Ml
(Z6B)

M
Cha

TV (Dv)
Ka
(OA)

JL
V

P
Ka
(P6A)

AJ (A6C1)
Vl
(Jaz1)

     

TV (Chl)
Za
(Sok1)

AJ (A6C2)
Kp

 

t

 

 

D
Mk

JL
V

Inf (I6C1)
Vo
(Inf1)

M
Cha

ORV
Vl

F
Ad
(F-Ch)

     

Inf (I6C2)
Ml
(Inf2)

 
P

 

 

AJ (A6C1)
Vl
(Jaz1)

P
Ka
(P6A)

M
Cha

JL
V

VV
B

VV
B

 

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

AJ (A6C2)
Kp

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  7.A  (Drozdkov Hana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

HV
Gr
(HV7C)

FJ (FJ7) b

AJ (A7A1)
Mk

M
Cha

Z
Vo
(Z6B)

       

NJ (NJ71) Kr (7.B)

NJ (NJ72) St (9.A)

RJ (RJ71) Vb (Jaz3)

AJ (A7A2)
Kp
(Jaz1)

RJ (RJ72) Za (Jaz1)

 

 

t

 

 

JL
Dr

AJ (A7A1)
Mk

TV (Dv)
Cha
(Hala)

M
Cha

 

D
Ml

ZV
Za

S: Ccv
Dr

 

AJ (A7A2)
Kp
(Jaz1)

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

L: Mcv
Cha

 
S
t

 

 

JL
Dr

P
B
(P6A)

Z
Vo
(Z6B)

F
Ga
(F-Ch)

M
Cha

FJ (FJ7) b (HV7C)

     

NJ (NJ71) Kr

NJ (NJ72) St (7.B)

RJ (RJ71) Vb (Jaz3)

RJ (RJ72) Za (8.A)

 

 

t

 

 

M
Cha

P
B
(P6A)

JL
Dr

Inf (I7A2)
Vo
(Inf1)

AJ (A7A1)
Mk

D
Ml

     

Inf (I7A1)
Ad
(Inf2)

AJ (A7A2)
Kp
(Jaz1)

 
P

 

 

TV (Dv)
Cha
(OA)

ORV
Ml

JL
Dr

F
Ga
(F-Ch)

S: VV
Kk

S: VV
Kk

 

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

L: PV (Dv)
Dr

L: PV (Dv)
Dr

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

L: PV (Chl)
Za
(Dln)

L: PV (Chl)
Za
(Dln)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  7.B  (Chadimov Iva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Z
Vo
(Z6B)

FJ (FJ7) b (7.A)

M
Cha

JL
Dr

ZV
Cha

AJ (A7B1)
Vl
(Jaz1)

     

NJ (NJ71) Kr

NJ (NJ72) St (9.A)

RJ (RJ71) Vb (Jaz3)

AJ (A7B2)
Kp

RJ (RJ72) Za (Jaz1)

 

 

t

 

 

M
Cha

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

Inf (I7B1)
Vo
(Inf1)

D
Ml

 

P
B
(P6A)

ORV
Ml

S: Mcv
Cha

 

TV (Dv)
Cha
(Hala)

Inf (I7B2)
Ml
(Inf2)

L: Ccv
Dr

 
S
t

 

 

M
Cha

F
Ga
(F-Ch)

HV
Gr
(HV7C)

AJ (A7B1)
Vl
(Jaz1)

JL
Dr

FJ (FJ7) b (HV7C)

     

NJ (NJ71) Kr (7.A)

NJ (NJ72) St

AJ (A7B2)
Kp

RJ (RJ71) Vb (Jaz3)

RJ (RJ72) Za (8.A)

 

 

t

 

 

JL
Dr

Z
Vo
(Z6B)

M
Cha

D
Ml

 

P
B
(P6A)

     

 
P

 

 

JL
Dr

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

F
Ga
(F-Ch)

AJ (A7B1)
Vl
(Jaz1)

S: PV (Chl)
Za
(Dln)

S: PV (Chl)
Za
(Dln)

 

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

S: PV (Dv)
Kp

S: PV (Dv)
Kp

TV (Dv)
Cha
(OA)

AJ (A7B2)
Kp

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

L: VV
Kp

L: VV
Kp

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  7.C  (Adamcov Hana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

AJ (A7C1)
Vl
(Jaz1)

FJ (FJ7) b (7.A)

JL
Dr
(9.B)

TV (Dv)
B
(Hala)

S: PV (Dv)
Dr
(8.C)

S: PV (Dv)
Dr
(8.C)

     

NJ (NJ71) Kr (7.B)

NJ (NJ72) St (9.A)

AJ (A7C2)
Kp
(Jaz3)

RJ (RJ71) Vb (Jaz3)

TV (Chl)
Za
(Sok1)

S: PV (Chl)
Za
(Dln)

S: PV (Chl)
Za
(Dln)

RJ (RJ72) Za (Jaz1)

 

 

t

 

 

M
Ad

Z
Vo
(Z6B)

S: Ccv
Dr

D
St
(8.C)

P
Ad
(P6A)

 

L: VV
Kk

L: VV
Kk

 

L: Mcv
Ad

 
S
t

 

 

HV
Gr

M
Ad
(7.A)

F
Ga
(F-Ch)

JL
Dr
(8.C)

ZV
Mk
(6.C)

FJ (FJ7) b

     

NJ (NJ71) Kr (7.A)

NJ (NJ72) St (7.B)

RJ (RJ71) Vb (Jaz3)

RJ (RJ72) Za (8.A)

 

 

t

 

 

M
Ad

AJ (A7C1)
Vl
(Jaz1)

TV (Dv)
B
(OA)

JL
Dr

Z
Vo
(Z6B)

 

P
Ad
(P6A)

ORV
Ml

 

AJ (A7C2)
Kp

TV (Chl)
Za
(Sok1)

 
P

 

 

M
Ad

JL
Dr

AJ (A7C1)
Vl
(Jaz1)

Inf (I7C1)
Vo
(Inf1)

F
Ga
(F-Ch)

D
St

 

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

AJ (A7C2)
Kp

Inf (I7C2)
Ml
(Inf2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  8.A  (Vobornkov Eva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
Vb

F
Kl
(F-Ch)

M
Ga

AJ (AJ83)
Vl
(Jaz1)

Mcv (M8A2)
Ga

RJ (RJ8) Vb (Jaz3)

     

NJ (NJ81) Kr (HV7C)

AJ (AJ82)
Kr
(8.C)

NJ (NJ82) St (8.B)

Ccv (C8A1)
Vb
(Jaz3)

FJ (FJ8) b (9.B)

AJ (AJ81)
Mk

 
 

 

t

 

 

JL
Vb

M
Ga

P
Za
(P6A)

Mcv (M8A1)
Ga

TV (Dv)
Cha
(Hala)

TV (Chl)
Za
(Sok1)

VINF (VIn8) Nm (Inf1)

VINF (VIn8) Nm (Inf1)

 

SSP (SSP8) Mk (8.C)

SSP (SSP8) Mk (8.C)

Ccv (C8A2)
Vb
(Jaz3)

SPP (SPP8) Ka (P6A)

SPP (SPP8) Ka (P6A)

AJK (AJK8) Vl (Jaz1)

AJK (AJK8) Vl (Jaz1)

 
S
t

 

 

Ch
B
(F-Ch)

JL
Vb

AJ (AJ83)
Vl
(Jaz1)

HV
Gr
(HV7C)

M
Ga

Z
Vo
(Z6B)

     

AJ (AJ82)
Kr
(8.C)

AJ (AJ81)
Mk

 

t

 

 

VV
Kk

VV
Kk

F
Kl
(F-Ch)

RJ (RJ8) Vb (Jaz3)

TV (Dv)
Cha
(OA)

TV (Chl)
Za
(Sok1)

AJ (AJ83)
Vl
(Jaz1)

P
Za
(P6A)

 

NJ (NJ81) Kr (8.C)

NJ (NJ82) St (9.B)

AJ (AJ82)
Kr
(8.C)

FJ (FJ8) b (9.A)

 

AJ (AJ81)
Mk

 

 
P

 

 

Z
Vo
(Z6B)

Ch
B
(F-Ch)

S: PV
Kk
(Dln)

S: PV
Kk
(Dln)

D
Vb

M
Ga

 

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

L: ORV
Mk

L: ORV
Mk

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  8.B  (Vobornk Lubo)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

F
Kl
(F-Ch)

Z
Vo
(Z6B)

M
Ad

AJ (AJ83)
Vl
(Jaz1)

HV
Gr
(HV7C)

RJ (RJ8) Vb (Jaz3)

     

NJ (NJ81) Kr (HV7C)

AJ (AJ82)
Kr
(8.C)

NJ (NJ82) St

FJ (FJ8) b (9.B)

AJ (AJ81)
Mk
(8.A)

 
 

 

t

 

 

Z
Vo
(Z6B)

JL
Vb

Ch
Ka
(F-Ch)

P
Ad
(P6A)

TV (Dv)
Cha
(Hala)

 

VINF (VIn8) Nm (Inf1)

VINF (VIn8) Nm (Inf1)

 

SSP (SSP8) Mk (8.C)

SSP (SSP8) Mk (8.C)

TV (Chl)
Za
(Sok1)

SPP (SPP8) Ka (P6A)

SPP (SPP8) Ka (P6A)

AJK (AJK8) Vl (Jaz1)

AJK (AJK8) Vl (Jaz1)

 
S
t

 

 

S: ORV
Mk

S: ORV
Mk

AJ (AJ83)
Vl
(Jaz1)

JL
Vb

M
Ad

D
Mk

     

L: PV (Dv)
Kp

L: PV (Dv)
Kp

AJ (AJ82)
Kr
(8.C)

L: PV (Chl)
Kk
(Dln)

L: PV (Chl)
Kk
(Dln)

AJ (AJ81)
Mk
(8.A)

 

t

 

 

F
Kl
(F-Ch)

M
Ad

JL
Vb

RJ (RJ8) Vb (Jaz3)

TV (Dv)
Cha
(OA)

 

AJ (AJ83)
Vl
(Jaz1)

Mcv (M8B1)
Ad

 

NJ (NJ81) Kr (8.C)

NJ (NJ82) St (9.B)

AJ (AJ82)
Kr
(8.C)

FJ (FJ8) b (9.A)

TV (Chl)
Za
(Sok1)

Ccv (C8B2)
Vb
(Jaz3)

 

AJ (AJ81)
Mk
(8.A)

 

 
P

 

 

VV
Kk

VV
Kk

Mcv (M8B2)
Ad

M
Ad

P
Ad
(P6A)

Ch
Ka
(F-Ch)

 

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

Ccv (C8B1)
Vb
(P6A)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  8.C  (Gajdov Alena)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

P
Za
(P6A)

M
Ga

JL
Vb

AJ (AJ83)
Vl
(Jaz1)

F
Kl
(F-Ch)

RJ (RJ8) Vb (Jaz3)

     

NJ (NJ81) Kr (HV7C)

AJ (AJ82)
Kr

NJ (NJ82) St (8.B)

FJ (FJ8) b (9.B)

AJ (AJ81)
Mk
(8.A)

 
 

 

t

 

 

Ch
B
(F-Ch)

P
Za
(P6A)

M
Ga

HV
Gr
(HV7C)

 

TV (Dv)
Cha
(Hala)

VINF (VIn8) Nm (Inf1)

VINF (VIn8) Nm (Inf1)

 

SSP (SSP8) Mk

SSP (SSP8) Mk

TV (Chl)
Za
(Sok1)

SPP (SPP8) Ka (P6A)

SPP (SPP8) Ka (P6A)

AJK (AJK8) Vl (Jaz1)

AJK (AJK8) Vl (Jaz1)

 
S
t

 

 

S: PV (Dv)
Kp

S: PV (Dv)
Kp

AJ (AJ83)
Vl
(Jaz1)

Z
Vo
(Z6B)

JL
Vb

M
Ga

     

S: PV (Chl)
Kk
(Dln)

S: PV (Chl)
Kk
(Dln)

AJ (AJ82)
Kr

L: ORV
Mk

L: ORV
Mk

AJ (AJ81)
Mk
(8.A)

 

t

 

 

Mcv (M8C2)
Ga

F
Kl
(F-Ch)

M
Ga

RJ (RJ8) Vb (Jaz3)

 

TV (Dv)
Cha
(OA)

AJ (AJ83)
Vl
(Jaz1)

Z
Vo
(Z6B)

 

NJ (NJ81) Kr

NJ (NJ82) St (9.B)

AJ (AJ82)
Kr

Ccv (C8C1)
Vb
(8.B)

FJ (FJ8) b (9.A)

TV (Chl)
Za
(Sok1)

 

AJ (AJ81)
Mk
(8.A)

 

 
P

 

 

Ch
B
(F-Ch)

Mcv (M8C1)
Ga

VV
B

VV
B

D
Mk

JL
Vb

 

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

SpH (SpH)
Za
(Sok1)

Ccv (C8C2)
Vb
(8.A)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  9.A  (abartov Nadda)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

JL
St

HV
Gr
(HV7C)

M
b

F
Kl
(F-Ch)

P
B
(P6A)

D
Ml

     

 

t

 

 

AJ (A9A1)
Vl
(Jaz1)

Ch
b
(F-Ch)

NJ (NJ91) Kr (9.B)

SPP (SPP9) B (F-Ch)

SPP (SPP9) B (F-Ch)

 

Ccv (9A1)
St
(9.B)

TV (Chl)
Za
(Sok1)

 

NJ (NJ92) St

SSP (SSP9) Mk

SSP (SSP9) Mk

AJ (A9A2)
Kr

FJ (FJ9) b (7.B)

VINF (VIn9) Nm (Inf1)

VINF (VIn9) Nm (Inf1)

Mcv (M9A2)
b

TV (Dv)
Sk
(Hala)

RJ (RJ9) Vb (Jaz3)

Est (Est9) Dr (9.B)

Est (Est9) Dr (9.B)

 
S
t

 

 

JL
St

M
b

D
Ml

ORV
Mk

S: VV
Kk

S: VV
Kk

     

L: PV (Chl)
Kk
(Dln)

L: PV (Chl)
Kk
(Dln)

L: PV (Dv)
B

L: PV (Dv)
B

 

t

 

 

P
B
(P6A)

M
b

JL
St

F
Kl
(F-Ch)

Ccv (9A2)
St
(9.B)

 

Ch
b
(F-Ch)

AJ (A9A1)
Vl
(Jaz1)

 

Mcv (M9A1)
b

AJ (A9A2)
Kr

 
P

 

 

JL
St

Z
Vo
(Z6B)

TV (Chl)
Za
(Sok1)

NJ (NJ91) Kr

M
b

AJ (A9A1)
Vl
(Jaz1)

 

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

NJ (NJ92) St (9.B)

TV (Dv)
Sk
(OA)

FJ (FJ9) b (HV7C)

AJ (A9A2)
Kr

RJ (RJ9) Vb (Jaz3)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  9.B  (Krskov Iva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

M
b

D
Ml

F
Kl
(F-Ch)

HV
Gr
(HV7C)

JL
St

P
B
(P6A)

     

 

t

 

 

M
b

JL
St

NJ (NJ91) Kr

SPP (SPP9) B (F-Ch)

SPP (SPP9) B (F-Ch)

 

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

Ccv (9B1)
St

 

NJ (NJ92) St (9.A)

SSP (SSP9) Mk (9.A)

SSP (SSP9) Mk (9.A)

FJ (FJ9) b (7.B)

VINF (VIn9) Nm (Inf1)

VINF (VIn9) Nm (Inf1)

TV (Dv)
Vo
(Hala)

Mcv (M9B2)
b
(9.A)

RJ (RJ9) Vb (Jaz3)

Est (Est9) Dr

Est (Est9) Dr

 
S
t

 

 

AJ (A9B1)
Vl
(Jaz1)

JL
St

S: PV (Chl)
Kk
(Dln)

S: PV (Chl)
Kk
(Dln)

Ch
b
(F-Ch)

D
Ml

     

S: PV (Dv)
B

S: PV (Dv)
B

AJ (A9B2)
Kr

L: VV
Kk

L: VV
Kk

 

t

 

 

AJ (A9B1)
Vl
(Jaz1)

ORV
Kr

M
b

P
B
(P6A)

F
Kl
(F-Ch)

 

Z
Vo
(Z6B)

Ch
b
(F-Ch)

 

AJ (A9B2)
Kr

 
P

 

 

M
b

JL
St

Ccv (9B2)
St

NJ (NJ91) Kr (9.A)

AJ (A9B1)
Vl
(Jaz1)

TV (Chl)
Sk
(Sok1)

 

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

SpHd (SpHd)
Cha
(SZS2)

NJ (NJ92) St

Mcv (M9B1)
b
(9.A)

FJ (FJ9) b (HV7C)

AJ (A9B2)
Kr

TV (Dv)
Vo
(OA)

RJ (RJ9) Vb (Jaz3)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Adamcov Hana  (7.C)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

     

8.B
M
(8.B)

   

6.A
F
(F-Ch)

     

 

t

 

 

7.C
M
(HV7C)

6.A
M
(8.C)

L: 7.C
Mcv
(HV7C)

8.B
P
(P6A)

7.C
P
(P6A)

       

 
S
t

 

   

7.C
M
(7.A)

 

6.A
M
(8.A)

8.B
M
(8.B)

6.B
F
(F-Ch)

     

 

t

 

 

7.C
M
(HV7C)

8.B
M
(8.B)

6.A
M
(P6A)

7.A (I7A1)
Inf
(Inf2)

 

6.C
F
(F-Ch)

7.C
P
(P6A)

8.B (M8B1)
Mcv
(8.B)

 

 
P

 

 

7.C
M
(HV7C)

6.A
M
(6.C)

8.B (M8B2)
Mcv
(8.B)

8.B
M
(8.B)

8.B
P
(P6A)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Brtov Irena  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

       

7.C (Dv)
TV
(Hala)

9.A
P
(P6A)

9.B
P
(P6A)

     

 

t

 

 

8.C
Ch
(F-Ch)

   

9.A (SPP9) +
SPP
(F-Ch)

9.A (SPP9) +
SPP
(F-Ch)

7.B
P
(P6A)

     

 
S
t

 

 

8.A
Ch
(F-Ch)

7.A
P
(P6A)

S: 9.B (Dv)
PV
(9.B)

S: 9.B (Dv)
PV
(9.B)

L: 9.A (Dv)
PV
(9.A)

L: 9.A (Dv)
PV
(9.A)

     

 

t

 

 

9.A
P
(P6A)

7.A
P
(P6A)

7.C (Dv)
TV
(OA)

9.B
P
(P6A)

 

7.B
P
(P6A)

     

 
P

 

 

8.C
Ch
(F-Ch)

8.A
Ch
(F-Ch)

8.C
VV
(8.C)

8.C
VV
(8.C)

6.C
VV
(6.C)

6.C
VV
(6.C)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Dosedlov Hana  (1.C)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

1.C
JL
(1.C)

1.C
M
(1.C)

1.C
TV

1.C
HV
(1.C)

         

 

t

 

 

1.C
JL
(1.C)

1.C
M
(1.C)

1.C
VV
(1.C)

1.C
JL
(1.C)

         

 
S
t

 

 

1.C
JL
(1.C)

1.C
Prv
(1.C)

1.C
JL
(1.C)

1.C
PV
(1.C)

         

 

t

 

 

1.C
JL
(1.C)

1.C
M
(1.C)

1.C
TV

1.C
JL
(1.C)

         

 
P

 

 

1.C
JL
(1.C)

1.C
M
(1.C)

1.C
Prv
(1.C)

1.C
JL
(1.C)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Drozdkov Hana  (7.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

   

6.B
JL
(8.A)

7.C
JL
(9.B)

7.B
JL
(7.B)

S: 7.C (Dv)
PV
(8.C)

S: 7.C (Dv)
PV
(8.C)

     

 

t

 

 

7.A
JL
(7.A)

6.B
JL
(HV7C)

S: 7.C
Ccv
(HV7C)

9.A (Est9) +
Est
(9.B)

9.A (Est9) +
Est
(9.B)

   

S: 7.A
Ccv
(7.A)

 

L: 7.B
Ccv
(7.B)

 
S
t

 

 

7.A
JL
(7.A)

 

6.B
JL
(7.A)

7.C
JL
(8.C)

7.B
JL
(7.B)

       

 

t

 

 

7.B
JL
(7.B)

6.B
JL
(7.A)

7.A
JL
(7.A)

7.C
JL
(HV7C)

         

 
P

 

 

7.B
JL
(7.B)

7.C
JL
(HV7C)

7.A
JL
(7.A)

6.B
JL
(7.A)

L: 7.A (Dv)
PV
(7.A)

L: 7.A (Dv)
PV
(7.A)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Faltov Sabina  (1.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

1.A
JL
(1.A)

1.A
M
(1.A)

1.A
Prv
(1.A)

1.A
HV
(Klub)

         

 

t

 

 

1.A
JL
(1.A)

1.A
M
(1.A)

1.A
VV
(1.A)

1.A
JL
(1.A)

         

 
S
t

 

 

1.A
JL
(1.A)

1.A
M
(1.A)

1.A
TV
(UPV)

1.A
JL
(1.A)

         

 

t

 

 

1.A
JL
(1.A)

1.A
Prv
(1.A)

1.A
PV
(1.A)

1.A
JL
(1.A)

         

 
P

 

 

1.A
JL
(1.A)

1.A
M
(1.A)

1.A
TV
(SZS2)

1.A
JL
(1.A)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Faltys Lubo  (4.C)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

4.C
JL
(4.C)

4.C
M
(4.C)

 

4.C
Vla
(4.C)

4.C
TV
(4.C)

5.C
TV

     

 

t

 

 

4.C
JL
(4.C)

4.C
M
(4.C)

4.C
Pv
(4.C)

4.C
JL
(4.C)

4.C
PV
(4.C)

 

3.C (PHFa) +
PH

   

 
S
t

 

 

4.C
JL
(4.C)

4.C
M
(4.C)

4.C
Vla
(4.C)

4.C
TV
(4.C)

         

 

t

 

   

4.C
JL
(4.C)

4.C
M
(4.C)

S: 4.C
M_s
(4.C)

5.C
TV

       

L: 4.C
CJ_s
(4.C)

 
P

 

 

4.C
JL
(4.C)

 

4.C
M
(4.C)

4.C
Pv
(4.C)

4.C
JL
(4.C)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Felcmanov Lucie  (5.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

5.B
JL
(5.B)

5.B (A5B1)
AJ
(5.B)

5.A (A5A1)
AJ
(5.A)

5.B
M
(5.B)

 

5.A (C_s5) +
CJ_s
(5.B)

     

 

t

 

 

5.B
JL
(5.B)

5.B
M
(5.B)

5.B
Pv
(5.B)

5.A (A5A1)
AJ
(5.A)

         

 
S
t

 

   

5.B (A5B1)
AJ
(5.B)

5.B
JL
(5.B)

5.B
VV
(5.B)

5.B
VV
(5.B)

       

 

t

 

 

5.B
JL
(5.B)

5.A (A5A1)
AJ
(5.A)

5.B
M
(5.B)

5.B
Pv
(5.B)

5.B (A5B1)
AJ
(5.B)

       

 
P

 

 

5.B
JL
(5.B)

5.B
M
(5.B)

5.B
JL
(5.B)

5.B
HV
(Klub)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Gajdov Alena  (8.C)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

6.B
M
(8.C)

8.C
M
(8.C)

8.A
M
(8.A)

 

8.A (M8A2)
Mcv
(8.A)

       

 

t

 

   

8.A
M
(8.A)

8.C
M
(8.C)

8.A (M8A1)
Mcv
(8.A)

 

6.B
M
(8.C)

     

 
S
t

 

 

6.B
M
(8.A)

7.B
F
(F-Ch)

7.C
F
(F-Ch)

7.A
F
(F-Ch)

8.A
M
(8.A)

8.C
M
(8.C)

     

 

t

 

 

8.C (M8C2)
Mcv
(8.C)

 

8.C
M
(8.C)

6.B
M
(Z6B)

         

 
P

 

   

8.C (M8C1)
Mcv
(8.C)

7.B
F
(F-Ch)

7.A
F
(F-Ch)

7.C
F
(F-Ch)

8.A
M
(8.A)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Havlov Jana  (3.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

3.B
JL
(3.B)

3.B
JL
(3.B)

3.B
M
(3.B)

3.B
Prv
(3.B)

3.B
TV
(OA)

       

 

t

 

 

3.B
JL
(3.B)

3.B
M
(3.B)

 

3.B
VV
(3.B)

3.B
JL
(3.B)

       

 
S
t

 

   

3.B
JL
(3.B)

3.B
M
(3.B)

3.B
PV
(3.B)

3.B
Prv
(3.B)

       

 

t

 

 

3.A (C_s3) +
CJ_s
(3.B)

3.B
JL
(3.B)

3.B
M
(3.B)

2.A (M_s2) +
M_s
(3.B)

3.B
HV
(Klub)

       

 
P

 

 

3.B
JL
(3.B)

3.B
TV
(SZS1)

3.B
M
(3.B)

3.B
JL
(3.B)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Hejlov Jiina  (5.C)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

5.C
JL
(5.C)

3.C
AJ
(3.C)

4.C
AJ
(4.C)

 

5.C
Vla
(5.C)

       

 

t

 

 

5.C (A5C2)
AJ

5.C
JL
(5.C)

S: 5.C
CJ_s
(5.C)

5.C
VV
(5.C)

5.C
VV
(5.C)

       

L: 5.C
M_s
(5.C)

 
S
t

 

 

5.C
JL
(5.C)

 

3.C
AJ
(3.C)

5.C (A5C2)
AJ

 

5.C (I5C2)
Inf
(5.C)

     

 

t

 

 

4.C
AJ
(4.C)

3.C
AJ
(3.C)

5.C
JL
(5.C)

5.C
Vla
(5.C)

4.C
HV
(5.C)

       

 
P

 

 

5.C
JL
(5.C)

4.C
AJ
(4.C)

 

5.C
PV
(5.C)

5.C (A5C2)
AJ

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Chadimov Iva  (7.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

6.C
M
(6.C)

 

7.B
M
(7.B)

7.A
M
(7.A)

7.B
ZV
(7.B)

       

 

t

 

 

7.B
M
(7.B)

7.B (Dv)
TV
(Hala)

7.A (Dv)
TV
(Hala)

7.A
M
(7.A)

8.A (Dv) +
TV
(Hala)

8.C (Dv)
TV
(Hala)

 

S: 7.B
Mcv
(7.B)

 

L: 7.A
Mcv
(7.A)

 
S
t

 

 

7.B
M
(7.B)

6.C
M
(6.C)

   

7.A
M
(7.A)

       

 

t

 

 

7.A
M
(7.A)

 

7.B
M
(7.B)

6.C
M
(6.C)

8.A (Dv) +
TV
(OA)

8.C (Dv)
TV
(OA)

     

 
P

 

 

7.A (Dv)
TV
(OA)

7.B (Dv)
TV
(OA)

6.C
M
(6.C)

       

6.A (SpHd) +
SpHd
(SZS2)

6.A (SpHd) +
SpHd
(SZS2)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Kalouskov Martina  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

8.B
F
(F-Ch)

8.A
F
(F-Ch)

9.B
F
(F-Ch)

9.A
F
(F-Ch)

8.C
F
(F-Ch)

       

 

t

 

                   

 
S
t

 

                   

 

t

 

 

8.B
F
(F-Ch)

8.C
F
(F-Ch)

8.A
F
(F-Ch)

9.A
F
(F-Ch)

9.B
F
(F-Ch)

       

 
P

 

                   

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Kapucinov Jana  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

7.C (A7C2)
AJ
(Jaz3)

 

7.A (A7A2)
AJ
(Jaz1)

 

6.A (A6A2)
AJ
(Jaz1)

7.B (A7B2)
AJ
(7.B)

     

 

t

 

   

7.A (A7A2)
AJ
(Jaz1)

 

6.C (A6C2)
AJ
(6.C)

6.A (A6A2)
AJ
(Jaz1)

       

 
S
t

 

 

S: 8.C (Dv)
PV
(8.C)

S: 8.C (Dv)
PV
(8.C)

 

7.B (A7B2)
AJ
(7.B)

6.B (A6B2)
AJ
(Jaz1)

6.C (A6C2)
AJ
(6.C)

     

L: 8.B (Dv)
PV
(8.B)

L: 8.B (Dv)
PV
(8.B)

 

t

 

   

7.C (A7C2)
AJ
(HV7C)

6.B (A6B2)
AJ
(Jaz1)

 

7.A (A7A2)
AJ
(Jaz1)

6.A (A6A2)
AJ
(Jaz1)

     

 
P

 

 

6.C (A6C2)
AJ
(6.C)

6.B (A6B2)
AJ
(Jaz1)

7.C (A7C2)
AJ
(HV7C)

7.B (A7B2)
AJ
(7.B)

S: 7.B (Dv)
PV
(7.B)

S: 7.B (Dv)
PV
(7.B)

     

L: 7.B
VV
(7.B)

L: 7.B
VV
(7.B)

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Karskov Markta  (6.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

   

6.A
P
(P6A)

6.C (Dv)
TV
(Hala)

6.B
P
(P6A)

L: 6.C (Dv)
PV
(6.C)

L: 6.C (Dv)
PV
(6.C)

     

 

t

 

 

6.B (Dv)
TV
(Hala)

 

8.B
Ch
(F-Ch)

6.A (Dv)
TV
(Hala)

   

8.A (SPP8) +
SPP
(P6A)

8.A (SPP8) +
SPP
(P6A)

 

 
S
t

 

 

6.A
ZV
(P6A)

 

6.C (Dv)
TV
(OA)

6.B
P
(P6A)

6.C
P
(P6A)

6.A
P
(P6A)

     

 

t

 

             

S: 6.A (Dv)
PV
(CvB)

S: 6.A (Dv)
PV
(CvB)

 

L: 6.B (Dv)
PV
(CvB)

L: 6.B (Dv)
PV
(CvB)

 
P

 

 

6.B
ZV
(8.A)

6.C
P
(P6A)

6.A (I6A2)
Inf
(Inf2)

6.A (Dv)
TV
(OA)

6.B (Dv)
TV
(OA)

8.B
Ch
(F-Ch)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Kellnerov Jitka  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

4.B
M
(4.B)

4.A (P_s4) +
PH_s
(Sok1)

5.B
Vla
(5.B)

 

5.B
PV
(5.B)

5.A (P_s5) +
PH_s
(Sok1)

     

 

t

 

   

4.A
M
(4.A)

4.B
Pv
(4.B)

5.B
M
(5.B)

5.B (I5B1)
Inf
(I-K1)

5.B (I5B2)
Inf
(I-K1)

     

 
S
t

 

 

5.B
TV
(Sok1)

 

4.B
JL
(4.B)

4.B
TV
(OA)

5.A (I5A2)
Inf
(I-K1)

 

4.A (PHKe) +
PH
(Sok1)

4.A (PHKe) +
PH
(Sok1)

 

 

t

 

 

3.A (P_s3) +
PH_s
(Sok1)

5.B
Vla
(5.B)

4.B
Pv
(4.B)

           

 
P

 

 

4.B
TV
(SZS1)

4.B
JL
(4.B)

 

5.A
PV
(5.A)

5.B
TV
(SZS2)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Klcha Karel  (6.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

     

6.A
VV
(6.C)

6.A
VV
(6.C)

L: 6.C (Chl)
PV
(Dln)

L: 6.C (Chl)
PV
(Dln)

     

 

t

 

     

6.B
D
(8.B)

6.B
VV
(Z6B)

6.B
VV
(Z6B)

 

L: 7.C
VV
(HV7C)

L: 7.C
VV
(HV7C)

 

 
S
t

 

 

S: 8.C (Chl)
PV
(Dln)

S: 8.C (Chl)
PV
(Dln)

S: 9.B (Chl)
PV
(Dln)

S: 9.B (Chl)
PV
(Dln)

S: 9.A
VV
(9.A)

S: 9.A
VV
(9.A)

     

L: 8.B (Chl)
PV
(Dln)

L: 8.B (Chl)
PV
(Dln)

L: 9.B
VV
(9.B)

L: 9.B
VV
(9.B)

L: 9.A (Chl)
PV
(Dln)

L: 9.A (Chl)
PV
(Dln)

 

t

 

 

8.A
VV
(8.A)

8.A
VV
(8.A)

   

6.B
D
(8.A)

 

S: 6.A (Chl)
PV
(Dln)

S: 6.A (Chl)
PV
(Dln)

 

L: 6.B (Chl)
PV
(Dln)

L: 6.B (Chl)
PV
(Dln)

 
P

 

 

8.B
VV
(8.B)

8.B
VV
(8.B)

S: 8.A
PV
(Dln)

S: 8.A
PV
(Dln)

S: 7.A
VV
(7.A)

S: 7.A
VV
(7.A)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Kovandov Nadda  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

4.A (A4A1)
AJ
(DV)

5.B (A5B2)
AJ
(DV)

5.A (A5A2)
AJ
(DV)

4.B (A4B2)
AJ
(DV)

3.A
TV
(Sok1)

       

 

t

 

 

5.C (A5C1)
AJ

 

3.B
AJ
(DV)

5.A (A5A2)
AJ
(DV)

         

 
S
t

 

 

3.B
AJ
(DV)

5.B (A5B2)
AJ
(DV)

 

5.C (A5C1)
AJ

4.C
VV
(4.C)

4.C
VV
(4.C)

     

 

t

 

 

4.B (A4B2)
AJ
(DV)

5.A (A5A2)
AJ
(DV)

4.A (A4A1)
AJ
(DV)

3.B
AJ
(DV)

5.B (A5B2)
AJ
(DV)

       

 
P

 

 

4.A (A4A1)
AJ
(DV)

3.A
TV
(SZS2)

4.B (A4B2)
AJ
(DV)

 

5.C (A5C1)
AJ

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Kozlov Iva  (3.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

3.A
JL
(3.A)

3.A
M
(3.A)

3.A
AJ
(3.A)

3.A
JL
(3.A)

         

 

t

 

 

3.A
JL
(3.A)

3.A
M
(3.A)

3.A
Prv
(3.A)

3.A
VV
(3.A)

3.A
JL
(3.A)

       

 
S
t

 

 

3.A
JL
(3.A)

3.A
M
(3.A)

3.A
AJ
(3.A)

3.A
JL
(3.A)

3.A
HV
(Klub)

       

 

t

 

 

3.A (M_s3) +
M_s
(3.A)

3.A
JL
(3.A)

3.A
M
(3.A)

3.A
AJ
(3.A)

3.A
PV
(3.A)

       

 
P

 

 

3.A
JL
(3.A)

 

3.A
M
(3.A)

3.A
Prv
(3.A)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Krskov Iva  (9.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

   

7.A (NJ71) +
NJ
(7.B)

 

8.A (AJ82) +
AJ
(8.C)

6.A (A6A1)
AJ
(9.A)

8.A (NJ81) +
NJ
(HV7C)

     

 

t

 

 

9.A (A9A2)
AJ
(9.A)

 

9.A (NJ91) +
NJ
(9.B)

 

6.A (A6A1)
AJ
(8.C)

       

 
S
t

 

 

9.B (A9B2)
AJ
(9.B)

 

8.A (AJ82) +
AJ
(8.C)

 

6.B (A6B1)
AJ
(9.B)

7.A (NJ71) +
NJ
(7.A)

     

 

t

 

 

9.B (A9B2)
AJ
(9.B)

9.B
ORV
(9.B)

6.B (A6B1)
AJ
(HV7C)

8.A (NJ81) +
NJ
(8.C)

 

6.A (A6A1)
AJ
(9.A)

8.A (AJ82) +
AJ
(8.C)

9.A (A9A2)
AJ
(9.A)

 

 
P

 

   

6.B (A6B1)
AJ
(9.A)

 

9.A (NJ91) +
NJ
(9.A)

9.B (A9B2)
AJ
(9.B)

9.A (A9A2)
AJ
(9.A)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Kuncov Boena  (2.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

2.A
Kom
(2.A)

2.A
JL
(2.A)

2.A
M
(2.A)

2.A
PV
(2.A)

2.A
HV
(2.A)

       

 

t

 

 

2.A
JL
(2.A)

2.A
M
(2.A)

2.A
Prv
(2.A)

2.A
JL
(2.A)

         

 
S
t

 

 

2.A
JL
(2.A)

2.A
M
(2.A)

2.A
VV
(2.A)

2.A
JL
(2.A)

2.A
TV
(UPV)

       

 

t

 

 

2.A
JL
(2.A)

2.A
M
(2.A)

2.A
Prv
(2.A)

2.A (C_s2) +
CJ_s
(2.A)

         

 
P

 

 

2.A
JL
(2.A)

2.A
M
(2.A)

2.A
JL
(2.A)

2.A
TV
(SZS1)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Limml Vladimr  (4.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

   

4.A (M_s4) +
M_s
(4.A)

4.A
JL
(4.A)

4.A
M
(4.A)

4.A
Vla
(4.A)

       

 

t

 

 

4.A
JL
(4.A)

 

4.A
Pv
(4.A)

4.A
HV
(Klub)

4.A
VV
(4.A)

4.A
VV
(4.A)

     

 
S
t

 

 

4.A
JL
(4.A)

4.A
M
(4.A)

4.A
Vla
(4.A)

4.A
PV
(4.A)

4.A
TV
(Sok1)

       

 

t

 

 

4.A
JL
(4.A)

4.A
M
(4.A)

 

4.A
TV
(OA)

4.A
JL
(4.A)

       

 
P

 

   

4.A
JL
(4.A)

4.A
M
(4.A)

4.A
Pv
(4.A)

4.A
JL
(4.A)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Mlek Petr  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

     

7.A (A7A1)
AJ
(7.A)

8.A (AJ81) +
AJ
(8.A)

6.B
ORV
(8.B)

       

 

t

 

 

6.C
D
(6.C)

7.A (A7A1)
AJ
(7.A)

6.A
D
(8.A)

9.A (SSP9) +
SSP
(9.A)

9.A (SSP9) +
SSP
(9.A)

 

8.A (SSP8) +
SSP
(8.C)

8.A (SSP8) +
SSP
(8.C)

 

 
S
t

 

 

S: 8.B
ORV
(8.B)

S: 8.B
ORV
(8.B)

8.A (AJ81) +
AJ
(8.A)

9.A
ORV
(9.A)

7.C
ZV
(6.C)

8.B
D
(8.B)

     

L: 8.C
ORV
(8.C)

L: 8.C
ORV
(8.C)

 

t

 

 

6.C
D
(6.C)

   

6.A
D
(8.A)

7.A (A7A1)
AJ
(7.A)

 

8.A (AJ81) +
AJ
(8.A)

   

 
P

 

     

L: 8.A
ORV
(8.A)

L: 8.A
ORV
(8.A)

8.C
D
(8.C)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Malk Tom  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

   

9.B
D
(9.B)

 

6.C
Z
(Z6B)

 

9.A
D
(9.A)

     

 

t

 

     

7.B (I7B2)
Inf
(Inf2)

7.B
D
(7.B)

 

7.A
D
(7.A)

7.B
ORV
(7.B)

   

 
S
t

 

 

6.C
Z
(Z6B)

6.B
Z
(Z6B)

9.A
D
(9.A)

 

6.A
Z
(Z6B)

9.B
D
(9.B)

     

 

t

 

 

6.B (I6B2)
Inf
(Inf2)

6.A
ORV
(8.C)

6.C (I6C2)
Inf
(Inf2)

7.B
D
(7.B)

 

7.A
D
(7.A)

 

7.C
ORV
(HV7C)

 

 
P

 

   

7.A
ORV
(7.A)

6.B
Z
(Z6B)

7.C (I7C2)
Inf
(Inf2)

6.A
Z
(Z6B)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Nmec Ji  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

                   

 

t

 

       

9.A (VIn9) +
VINF
(Inf1)

9.A (VIn9) +
VINF
(Inf1)

 

8.A (VIn8) +
VINF
(Inf1)

8.A (VIn8) +
VINF
(Inf1)

 

 
S
t

 

                   

 

t

 

                   

 
P

 

                   

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Rykov Lucie  (2.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

2.B
Kom
(2.B)

2.B
JL
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
JL
(2.B)

2.B
PV
(2.B)

       

 

t

 

 

2.B
JL
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
Prv
(2.B)

2.B
JL
(2.B)

         

 
S
t

 

 

2.B
JL
(2.B)

2.B
HV
(Klub)

2.B
M
(2.B)

2.B
TV
(Sok1)

2.B
JL
(2.B)

       

 

t

 

 

2.B
JL
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
Prv
(2.B)

2.A (P_s2) +
PH_s
(UPV)

         

 
P

 

 

2.B
JL
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
VV
(2.B)

2.B
TV
(SZS2)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Skoepa Vojtch  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

                   

 

t

 

 

6.B (Chl)
TV
(Sok1)

7.B (Chl)
TV
(Sok1)

7.A (Chl)
TV
(Sok1)

6.A (Chl)
TV
(Sok1)

   

9.B (Chl)
TV
(Sok1)

9.A (Dv)
TV
(Hala)

 

 
S
t

 

                   

 

t

 

                   

 
P

 

 

7.A (Chl)
TV
(Sok1)

7.B (Chl)
TV
(Sok1)

9.A (Dv)
TV
(OA)

6.A (Chl)
TV
(Sok1)

6.B (Chl)
TV
(Sok1)

9.B (Chl)
TV
(Sok1)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Star Hana  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

9.A
JL
(9.A)

7.A (NJ72) +
NJ
(9.A)

   

9.B
JL
(9.B)

8.A (NJ82) +
NJ
(8.B)

     

 

t

 

   

9.B
JL
(9.B)

9.A (NJ92) +
NJ
(9.A)

7.C
D
(8.C)

   

9.A (9A1)
Ccv
(9.B)

9.B (9B1)
Ccv
(9.B)

 

 
S
t

 

 

9.A
JL
(9.A)

9.B
JL
(9.B)

     

7.A (NJ72) +
NJ
(7.B)

     

 

t

 

     

9.A
JL
(9.A)

8.A (NJ82) +
NJ
(9.B)

9.A (9A2)
Ccv
(9.B)

       

 
P

 

 

9.A
JL
(9.A)

9.B
JL
(9.B)

9.B (9B2)
Ccv
(9.B)

9.A (NJ92) +
NJ
(9.B)

 

7.C
D
(HV7C)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  abartov Nadda  (9.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

9.B
M
(9.B)

7.A (FJ7) +
FJ
(7.A)

9.A
M
(9.A)

   

8.A (FJ8) +
FJ
(9.B)

     

 

t

 

 

9.B
M
(9.B)

9.A
Ch
(F-Ch)

9.A (FJ9) +
FJ
(7.B)

     

9.A (M9A2)
Mcv
(9.A)

9.B (M9B2)
Mcv
(9.A)

 

 
S
t

 

   

9.A
M
(9.A)

   

9.B
Ch
(F-Ch)

7.A (FJ7) +
FJ
(HV7C)

     

 

t

 

   

9.A
M
(9.A)

9.B
M
(9.B)

8.A (FJ8) +
FJ
(9.A)

9.A (M9A1)
Mcv
(9.A)

 

9.A
Ch
(F-Ch)

9.B
Ch
(F-Ch)

 

 
P

 

 

9.B
M
(9.B)

 

9.B (M9B1)
Mcv
(9.A)

9.A (FJ9) +
FJ
(HV7C)

9.A
M
(9.A)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  lajov Markta  (4.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

4.A (A4A2)
AJ
(4.A)

4.A (C_s4) +
CJ_s
(4.B)

4.B
M
(4.B)

4.B (A4B1)
AJ
(4.B)

4.B
JL
(4.B)

       

 

t

 

 

4.B
JL
(4.B)

4.B
M
(4.B)

 

4.B
Vla
(4.B)

4.B
VV
(4.B)

4.B
VV
(4.B)

     

 
S
t

 

 

4.B
JL
(4.B)

4.B
M
(4.B)

   

4.B
HV
(4.B)

       

 

t

 

 

4.B (A4B1)
AJ
(4.B)

4.B
M
(4.B)

4.A (A4A2)
AJ
(4.A)

4.B
JL
(4.B)

4.B
PV
(4.B)

       

 
P

 

 

4.A (A4A2)
AJ
(4.B)

 

4.B (A4B1)
AJ
(4.B)

4.B
Vla
(4.B)

4.B
JL
(4.B)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  pakov rka  (1.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

1.B
JL
(1.B)

1.B
M
(1.B)

1.B
Prv
(1.B)

1.B
JL
(1.B)

         

 

t

 

 

1.B
JL
(1.B)

1.B
M
(1.B)

1.B
TV
(UPV)

1.B
JL
(1.B)

         

 
S
t

 

 

1.B
JL
(1.B)

1.B
M
(1.B)

1.B
VV
(1.B)

1.B
JL
(1.B)

         

 

t

 

 

1.B
JL
(1.B)

1.B
Prv
(1.B)

1.B
PV
(1.B)

1.B
HV
(Klub)

         

 
P

 

 

1.B
JL
(1.B)

1.B
M
(1.B)

1.B
TV
(SZS1)

1.B
JL
(1.B)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Tich Vladislava  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

   

5.C
M
(5.C)

5.C
Pv
(5.C)

5.C
HV
(5.C)

         

 

t

 

                   

 
S
t

 

   

5.C
M
(5.C)

5.C
Pv
(5.C)

           

 

t

 

 

5.C
M
(5.C)

5.C
JL
(5.C)

             

 
P

 

   

5.C
M
(5.C)

5.C
M
(5.C)

           

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Vvrov Hana  (5.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

5.A
JL
(5.A)

5.A
M
(5.A)

 

5.A
Vla
(5.A)

5.A
JL
(5.A)

5.A (M_s5) +
M_s
(5.A)

     

 

t

 

 

5.A
JL
(5.A)

5.A
M
(5.A)

5.A
Pv
(5.A)

 

5.A
VV
(5.A)

5.A
VV
(5.A)

     

 
S
t

 

 

5.A
JL
(5.A)

5.A
TV
(SZS2)

5.A
M
(5.A)

5.A
HV
(Klub)

         

 

t

 

 

5.A
JL
(5.A)

 

5.A
M
(5.A)

5.A
TV
(Sok1)

5.A
Vla
(5.A)

       

 
P

 

 

5.A
JL
(5.A)

5.A
M
(5.A)

5.A
Pv
(5.A)

 

5.A (I5A1)
Inf
(I-K1)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Veiserov Dana  (2.C)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

2.C
JL
(2.C)

2.C
M
(2.C)

2.C
JL
(2.C)

2.C
HV
(2.C)

2.C
Kom
(2.C)

       

 

t

 

 

2.C
JL
(2.C)

2.C
M
(2.C)

2.C
TV

2.C
Prv
(2.C)

S: 2.C
CJ_s
(2.C)

       

L: 2.C
M_s
(2.C)

 
S
t

 

 

2.C
JL
(2.C)

2.C
M
(2.C)

2.C
JL
(2.C)

2.C
PV
(2.C)

         

 

t

 

 

2.C
JL
(2.C)

2.C
M
(2.C)

2.C
Prv
(2.C)

2.C
TV
(2.C)

         

 
P

 

 

2.C
JL
(2.C)

2.C
M
(2.C)

2.C
VV
(2.C)

2.C
JL
(2.C)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Vobornk Lubo  (8.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

7.B
Z
(Z6B)

8.B
Z
(Z6B)

   

7.A
Z
(Z6B)

       

 

t

 

 

8.B
Z
(Z6B)

7.C
Z
(Z6B)

7.B (I7B1)
Inf
(Inf1)

     

9.B (Dv)
TV
(Hala)

   

 
S
t

 

     

7.A
Z
(Z6B)

8.C
Z
(Z6B)

 

8.A
Z
(Z6B)

     

 

t

 

 

6.B (I6B1)
Inf
(Inf1)

7.B
Z
(Z6B)

6.C (I6C1)
Inf
(Inf1)

7.A (I7A2)
Inf
(Inf1)

7.C
Z
(Z6B)

 

9.B
Z
(Z6B)

8.C
Z
(Z6B)

 

 
P

 

 

8.A
Z
(Z6B)

9.A
Z
(Z6B)

6.A (I6A1)
Inf
(Inf1)

7.C (I7C1)
Inf
(Inf1)

 

9.B (Dv)
TV
(OA)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Vobornkov Eva  (8.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

8.A
JL
(8.A)

7.A (RJ71) +
RJ
(Jaz3)

8.C
JL
(8.C)

 

8.A (C8A1)
Ccv
(Jaz3)

8.A (RJ8) +
RJ
(Jaz3)

     

 

t

 

 

8.A
JL
(8.A)

8.B
JL
(8.B)

9.A (RJ9) +
RJ
(Jaz3)

8.A (C8A2)
Ccv
(Jaz3)

         

 
S
t

 

   

8.A
JL
(8.A)

 

8.B
JL
(8.B)

8.C
JL
(8.C)

7.A (RJ71) +
RJ
(Jaz3)

     

 

t

 

 

8.C (C8C1)
Ccv
(8.B)

 

8.B
JL
(8.B)

8.A (RJ8) +
RJ
(Jaz3)

     

8.B (C8B2)
Ccv
(Jaz3)

 

 
P

 

   

8.C (C8C2)
Ccv
(8.A)

8.B (C8B1)
Ccv
(P6A)

9.A (RJ9) +
RJ
(Jaz3)

8.A
D
(8.A)

8.C
JL
(8.C)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Vojtkov Petra  (3.C)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

3.C
JL
(3.C)

 

3.C
M
(3.C)

3.C
JL
(3.C)

3.C
HV
(3.C)

       

 

t

 

 

3.C
JL
(3.C)

3.C
M
(3.C)

3.C
Prv
(3.C)

3.C
TV
(3.C)

S: 3.C
CJ_s
(3.C)

       

L: 3.C
M_s
(3.C)

 
S
t

 

 

3.C
JL
(3.C)

3.C
M
(3.C)

 

3.C
VV
(3.C)

5.C (I5C1)
Inf
(5.C)

       

 

t

 

 

3.C
JL
(3.C)

 

3.C
M
(3.C)

3.C
PV
(3.C)

3.C
JL
(3.C)

       

 
P

 

 

3.C
JL
(3.C)

3.C
M
(3.C)

3.C
Prv
(3.C)

3.C
JL
(3.C)

3.C
TV
(3.C)

       

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Voltov Kateina  (6.C)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

7.C (A7C1)
AJ
(Jaz1)

   

8.A (AJ83) +
AJ
(Jaz1)

 

7.B (A7B1)
AJ
(Jaz1)

     

 

t

 

 

9.A (A9A1)
AJ
(Jaz1)

6.C
ZV
(6.C)

 

6.C (A6C1)
AJ
(Jaz1)

   

8.A (AJK8) +
AJK
(Jaz1)

8.A (AJK8) +
AJK
(Jaz1)

 

 
S
t

 

 

9.B (A9B1)
AJ
(Jaz1)

 

8.A (AJ83) +
AJ
(Jaz1)

7.B (A7B1)
AJ
(Jaz1)

 

6.C (A6C1)
AJ
(Jaz1)

     

 

t

 

 

9.B (A9B1)
AJ
(Jaz1)

7.C (A7C1)
AJ
(Jaz1)

   

6.C
ORV
(6.C)

 

8.A (AJ83) +
AJ
(Jaz1)

9.A (A9A1)
AJ
(Jaz1)

 

 
P

 

 

6.C (A6C1)
AJ
(Jaz1)

 

7.C (A7C1)
AJ
(Jaz1)

7.B (A7B1)
AJ
(Jaz1)

9.B (A9B1)
AJ
(Jaz1)

9.A (A9A1)
AJ
(Jaz1)

     

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Vetikov Romana  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

6.A
JL
(8.B)

6.C
JL
(6.C)

             

 

t

 

 

6.A
JL
(8.B)

 

6.C
JL
(6.C)

           

 
S
t

 

     

6.A
JL
(6.C)

6.C
JL
(6.C)

         

 

t

 

 

6.A
JL
(Z6B)

6.C
JL
(6.C)

             

 
P

 

 

6.A
JL
(P6A)

   

6.C
JL
(6.C)

         

 

(rozvrh platn od 1.9.2019)

Zkladn kola Gutha-Jarkovskho Kostelec nad Orlic  Zatloukal estmr  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

8.C
P
(P6A)

7.A (RJ72) +
RJ
(Jaz1)

6.C (Chl)
TV
(Sok1)

7.C (Chl)
TV
(Sok1)

S: 7.C (Chl)
PV
(Dln)

S: 7.C (Chl)
PV
(Dln)

     

 

t

 

   

8.C
P
(P6A)

8.A
P
(P6A)

 

8.B (Chl)
TV
(Sok1)

8.A (Chl) +
TV
(Sok1)

7.A
ZV
(7.A)

9.A (Chl)
TV
(Sok1)

 

 
S
t

 

     

6.C (Chl)
TV
(Sok1)

   

7.A (RJ72) +
RJ
(8.A)

     

 

t

 

     

7.C (Chl)
TV
(Sok1)

 

8.B (Chl)
TV
(Sok1)

8.A (Chl) +
TV
(Sok1)

 

8.A
P
(P6A)

 

 
P

 

     

9.A (Chl)
TV
(Sok1)

 

S: 7.B (Chl)
PV
(Dln)

S: 7.B (Chl)
PV
(Dln)

 

7.A (SpH) +
SpH
(Sok1)

7.A (SpH) +
SpH
(Sok1)

L: 7.A (Chl)
PV
(Dln)

L: 7.A (Chl)
PV
(Dln)

Zpracovno v systmu Bakali