Hledat
Šk. rok 2016_17 | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Šk. rok 2016_17

16.09.07., Adaptační kurz 6.třídy

16.09.14., Kočičí zahrada 3.B

16.09.20., Přespolní běh

16.09.20., Výstava akvaristiky RK 5.A+5.B

16.09.29., Atletika - Okresní přebor

16.10.10., Šesťáci v knihovně

16.10.11.,exkurze v RK-9.B

16.30.10 ŠD - sportovní odpoledne

19.09.14., POKOS

19.10.11., exkurze v RK-9.A

16.09.16., SOŠ a SOU HK, Vocelovka

16.10.03., Angličtina s Angličanem

16.10.03., Branný závod - POKOS 2. stupeň

16.10.03., Dopravní hřiště 5.A+5.B

16.10.04., Malá kopaná - okresní kolo

16.10.05., Vitamínový den - 1. stupeň

16.10.07., Polsko

16.10.12., Hasík ve 2.A,B

16.10.12., Nábor skautky 6.B

16.10.12., Okresní školní liga v plavání 1. kolo

16.10.13., Kostelecký salón

16.10.14., Florbal - okresní kolo

16.10.17., Archeopark Všestary - 6.A, B

16.10.18., Stolní tenis - okres

16.10.19., SŠ Opočno - Škola hrou

16.10.20., Florbal mladší žáci

16.10.24., 6.B - knihovna

16.10.24., 6.A - knihovna

16.11.01., Halloween

16.11.07., Semiramis - 7. třídy

16.11.07., Semiramis - 6. třídy

16.11.09., Bobřík informatiky

16.11.10., Praha - Letiště a Národní divadlo

16.11.28., Přehazovaná

16.11.18.,Plavání 6. a 7. r

16.12.02, Čertovské experimenty UHK

16.12.02., Čertí školička v 1.B

16.12.02., Čertovské hrátky

16.12.06., Mikuláš - Palackého

16.12.07., Mikuláš - Komenského

16.12.07., Vánoce se blíží 3. C

16.12.13., Orion 5.B

16.12.14., DDM 1.st. dílny

16.12.16., Barevný týden, 1. stupeň

 16.12.21., Zpívání na schodech

16.12.22., Betlémy 5.A + 5.B

17.01.09., Vánoce v 6.B

17.01.05., SNĚHULÁCI PRO AFRIKU

17.01.05., Andělský den 1.B

17.01.13., Zubní hygiena

17.01.18., Karlovarský skřivánek 1.stupeň

17.01.13., Lyžářský výcvik

17.01.27., Parkour

17.01.27., Plavecká liga 3

17.01.30., Moje tělo - 2.B

17.01.31., Bruslení 2. stupeň

17.02.01., Moje tělo - 2.A

17.02.02., Okr.kolo olympiáda v MA 5.roč

17.02.08., Recitace 1. stupeň

17.02.09., Zimní tvoření ve 3.C

17.02.13., Minikoncert

17.02.14., Valentýnský týden ve 2.A,B

17.02.20., Hasík v 6. třídách

17.02.20., Ples - příprava

17.02.20., Přehazovaná - mladší dívky

17.02.21., Semiramis 7. třídy

17.02.21., ZUŠ ve výuce 6.B - ZV

17.02.22., Koncert skupiny MARBO, 1.st

17.02.23.,Používej mozek 4.C, 5.C, 4.A, 5.B

17.03.09., Recitační soutěž - 2.stupeň

17.03.09., Semiramis 6. třídy

17.03.09., Ples

17.03.18.. Zimní pětiboj ASPV - okresní kolo

17.03.22., Tělesná výchova - nové pomůcky AŠSK

17.03.20., Březen - Měsíc knihy

17.03.24., Byliny - SPP8

17.03.24., Praha 9.A, 9.B, 8.A, 8.B

17.03.30., RUJ - Puškinův památník

17.04.01., Zimní pětiboj ASPV - krajské kolo

17.04.04., DDM 1.st. dílny Jaro

17.04.05., Zápis do 1. třídy

17.04.07., Přehazováná - krajské kolo

17.04.07., Čtení pomáhá

17.04.07., Vel. výstava Čas. 3.A,B 5.A,B

17.04.10., Čtení a spaní s pohádkou

17.04.10., Velikonoční tvoření - 2. stupeň

17.04.11., 1.B DDM perníčky

17.04.12., Okresní vybíjená 1. st

17.04.18., Zlatý štětec

17.04.20., 1.B v městské knihovně

17.04.21. Legiovlak v KnO - 9.A, 9.B

17.04.21., 1.A v městské knihovně

17.04.21., DDM 1.st. vyrábění

17.04.21., Den Země - Voda - 2. stupeň

17.04.21., Legiovlak 1.st

17.04.24. Děti dětem - koncerty ZUŠ

17.04.27., IQlandia Liberec 7.A a 7.B

17.04.28., Čarodějnické učení 5.C

17.04.28., Koncert Honzy Křížka na zámku

17.04.28., POKOS 1. stupeň

17.04.28., ZOPOS Svídnice 8. A, B

17.05.4., Den s mazlíčky 4.C

17.05.09., Den s etiketou - 2. stupeň

17.05.15., Minikopaná 6.-7. ročník

17.05.09., Dlouhé stráně 9.r

17.05.10., Pohár rozhlasu

17.05.15., Atletika ASPV - okresní kolo

17.05.12., Memoriál G-J

17.05.16., POKOS 1.C - 3.C

17.05.19., Sportovně branný den II.A, II.B

17.05.25., Včely - 2.B

17.05.26., Hudební pohádka Nový zámek 1.st

17.05.26., Výlet 6.A - Lanové centrum HK

17.05.26., Výlet 8.B - Pecka

17.05.26.., Výlet 9. B - Jinolice

17.05.31., Atletická liga - Dobruška

17.05.31., Mayový závod 

17.05.31., Výlet do ZOO - 3. A, B, C

17.06.01., Krajské finále vybíjené 2. stupeň

17.06.01., Výlet 4. C, 5. C

17.06.02., Atletický čtyřboj 3. - 5. tříd

17.06.02., Knihovna 1.B

17.06.05., Výlet 8. A - Jinolice

17.06.06., Praha 5.A+B

17.06.06., Školní výlet 1.B

17.06.07., Školní výlet 2.A, 2.B

17.06.08., Školní výlet 7.B

17.06.08., Výlet Praha - 4. třídy

17.06.12., Palačinky Pv chlapci 7.A

17.06.13., Školní výlet 1.A a 2.C

17.06.14., Atletika Solnice

17.06.14., Výlet 6.B

17.06.15, Hasík-2.A,B v RK

17.06.16., Rybářské odpoledne - 3.C

17.06.16., Softbal - školní liga

17.06.16., Spaní ve škole 4.C

17.06.19., Škola v přírodě 5.A+B

17.06.20., Evakuace Komenského

17.06.20., Fotosoutěž

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2011 zskostelec.cz | Všechna práva vyhrazena | Mapa Webu
Redakční systém: CMS-iSystems.cz ver. 3.01
Powered by iSystems.cz