Hledat
Šk. rok 2015_16 | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Šk. rok 2015_16

15.09.08., Adaptační kurz 6.roč

15.09.08., Voláme všechny Čechy - 9.r

15.09.16., Imaginarium

15.09.16., 9.B - exkurze RK

15.09.17., Knihovna 2. C

15.09.18., Hod vlaštovkou, Skála

15.09.22., Přespolní běh

15.09.23., Přehazovaná ASPV

15.09.29., Branný závod

15.09.29., Návštěva moštárny 3.C

15.09.30., Anglie - studijní pobyt žáků

15.09.30., Archeolog. vykopávky, 7. tř

15.10.02., 3.B v knihovně

15.10.02., Koloběžkový závod - 2. C

15.10.02., Okresní přebor jednotlivců v atletice 2015

15.10.05., Coca cola cup - 1. kolo

15.10.07., Nové šatny II. stupně náměstí

15.10.08., Archeopark Všestary 6.A,B

15.10.08., Výstava Častolovice 9.C, 6.A

15.10.09., 120 let SZEŠ

15.10.14., Prezentace - truhlář, řezbář

15.10.15., Exkurze Praha 8. A, B

15.10.16., Skautky - 6.A,B

15.10.19., Semiramis 6.A,6.B

15.10.20., Preventivní program 8.A - Važ si svého těla

15.10.20., Včely - 4. C

15.10.21., Indiáni - výstava fotografií SSP 9.třída

15.10.21., Stolní tenis - okres

15.10.26., Čtení pomáhá

15.10.27., Halloween 2. stupeň

15.11.02., Halloween 1. stupeň

15.11.02., Vystoupení 4.B v 1.B

15.11.04., Na chvilku mezi indiány

15.11.06., Preventivní program 2.A, 2.B

15.11.10., Preventivní program - Skála

15.11.16., Florbal - okrsek

15.11.18., Anglicko-český hudební program

15.11.19., Den naruby

15.11.19., Preventivní program 3.A, 3.B

15.11.24., Písničky ze Semaforu

15.11.24., Semiramis 9.B,C

15.11.25., OA TGM

15.11.27., Přehazovaná - okres

15.12.01., Módní přehlídka 4.A+4.B

15.12.03., Po čertech zajímavé experimenty SPP8

15.12.03., Talent

15.12.04., Betlémský příběh 3.C, 4.C

15.12.04., Čert a Mikuláš na Skále

15.12.04., Čertí školička 1.A,1.B

15.12.04., Mikuláš ve škole

15.12.08., Pečení perníčků v DDM 3.C, 2.C

15.12.11., Projektový den

15.12.15., Indiánské bubnování

15.12.15., Sion 8.B

15.12.17., Zimní malostranská pohádka

15.12.18., Pinec o přestávkách

15.12.18., Vánoční školička 1.A a 1.B

15.12.21., Adventní putování 2.A

15.12.21., Třídní vánoce

15.12.22., Betlémský příběh

15.12.22., Vánoční dílny v DDM 4.A+B

16.01.04., Křeslo pro hosta - Skála

16.01.08., Školní kolo BiO

16.01.13., Karlovarský skřivánek - 1. st.

16.01.14., Návštěva z MŠ

16.01.18., Lyžařský výcvik

16.01.26., Muzikál v Praze

16.01.28., Vysvědčení na bruslích

16.01.28., Vysvědčení v 1. A a 1.B

16.02.01., Vaření není jen pro holky aneb jak jsme vařili čínu-Pv 8.A

16.02.03., Recitační soutěž I. stupeň

16.02.04., Sněhuláci ze 4.B

16.02.10., Prezentace SOU Hradec Králové

16.02.10., Zápis do 1. třídy

16.02.12., Přehazovaná mladší dívky

16.03.01., Bruslení - 1.+2. tř.

16.03.02., Němčina nekouše

16.03.02., Prezentace policejní školy

16.03.05., Zimní pětiboj ASPV - okresní kolo

16.03.07., Ples

16.03.08., Obrázky Kostelce k 700. výročí 4.B

16.03.10., Po stopách obrázků Kostelce

16.03.11., Geomag

16.03.16., Velikonoční tvoření

16.03.17., Kočičí zahrada 3.B

16.03.18., Jarní výstava Častolovice 6.B 

16.04.01., Čtení a spaní s pohádkou

16.04.02., Zimní pětiboj ASPV - krajské kolo

16.04.07., 3.B Kostelec-výtvarné práce

16.04.08., Spaní s pohádkou - 3.C, 4.C

16.04.08., Vybíjená 6. ročník

16.04.14., 4.B Keramika v DDM

16.04.15., Vybíjená-okresní kolo 1. st.

16.04.18., Česko-anglický hudební program

16.04.18., Exkurze 9. třídy - fa Rojek, čistička

16.04.18., Exurze 7. třídy Liberec

16.04.18., Semiramis 9. třídy

16.04.18., Vývoj hudebních nástrojů - 5. ročník

16.04.19.,20., Děti dětem - koncert v ZUŠ

16.04.21., Knihovna 1.B

16.04.28., O životě včel

16.04.29., Čarodějné soutěže, Skála

16.04.29., Čarodějnický den 1.B, 2.A

16.04.29., Čarodějnický den 2.B

16.05.02., OK atletického čtyřboje

16.05.04., Den matek - 2.C

16.05.05., Knihovna 1.A

16.05.05., Terezín - 9.ročníky

16.05.06., Imaginárium 2.B + 4.B

16.05.06., MPP 4.A+B

16.05.06., Mazlíčci ve škole 3.C

16.05.09., Atletika ASPV - okresní kolo

16.05.09., MPP 2.C, 3.C, 4.C

16.05.12., 700let 2.B

16.05.12., Den otevřených dveří ZUŠ

16.05.12., OK Poháru rozhlasu

16.05.13., Memoriál G-J

16.05.20., Cyklistický den 4.A+B

16.05.21., Krajské kolo lehká atletika ASPV

16.05.16., Hrad Kost - Výlet 4.B a 5.A

16.05.25., Akademie

16.05.27., Atletická liga Dobruška

16.05.31., Villa Nova 2.A, 5.B

16.06.01., Výlet 8.A - Dolní Morava

16.06.02., Výlet 3.C, 4.C - Adršpach

16.06.02., Výlet 9.C - Letohrad

16.06.02., Výlet 7.A - Ostaš

16.06.02., Výlet 1.A - Žleby

16.06.03., Dopravní výchova 4.A+B

16.06.03., Filharmonie HK 4.A+B

16.06.06., Stavebnice Variant 3.C

16.06.06., Výlet 7.B - Ostružno

16.06.07., Výlet 2.B, 2.C

16.06.09., Výlet 3.A,B - ZOO

16.06.10., Výlet 8.B - Ostaš

16.06.14., Cyklistický výlet - 2.C

© 2011 zskostelec.cz | Všechna práva vyhrazena | Mapa Webu
Redakční systém: CMS-iSystems.cz ver. 3.01
Powered by iSystems.cz