Hledat
Šk. rok 2010_11 | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Šk. rok 2010_11

10.09.01., 1. září na Skále

10.09.21., Exkurze Praha 5. C

10.09.21., Praha - 5.C - prezentace

10.09.22., OP mladších žáků v atletice

10.09.25., Seznamovací pobyt 6.B a 6.C

10.09.30., Vaření 8.B,C

10.10.02., Přespolní běh + přehazovaná

10.10.05., Beseda - animovaný film

10.10.05., CHKO OH Deštné

10.10.11.-15., Střevlík

10.10.12., Ekologické středisko Oucmanice - 5.B

10.10.12., Ekologické středisko Oucmanice - 8.B

10.10.19., Podzimní odpoledne ŠD Skála

10.10.19., Praha muzikál

10.10.21., Projekt černé skládky

10.10.21., VI.A-CEA Všestary

10.10.25., Všestary 6.B,6.C

10.11.02., Ekologické centrum Oucmanice 9.B

10.11.05., Podzimní nálada

10.11.08., 5. C Jsme potomky Inků

10.11.09., Oucmanice 7. ročník

10.11.09., Oucmanice 7.B,C

10.11.10., Bobřík informatiky Kadet (8a9)

10.11.10., IV.C výstava Jsme děti Inků

10.11.11., Bobřík informatiky Benjamín (7.B,C)

10.11.12., Projekt AJ - Volný čas

10.11.12., Znak města

10.11.22., Schůzky rodičů - Pal náměstí

10.11.23., Seminář - vztahy ve sborovně

10.11.26., Okresní kolo starších žákyň v přehazované

10.11.26., PV 7.BC - Košíčky

10.11.26., Vánoční výstava 5. C

10.11.29., Z pokladnice českého dramatu

10.12.02., Adventní věnce - 5.B

10.12.02., Mikulášské ragby 5. C

10.12.03., Mikulášská nadílka na Palackého náměstí

10.12.06., Muzikanti co děláte

10.12.06., PV 8.B - Vánoční výzdoba

10.12.07., AJ v 5.B

10.12.07., Memento

10.12.07., Předvánoční nálada v ŠD Skála

10.12.12., Mikuláš Komenského

10.12.15., Vánoční besídka 5.A

10.12.16., Divadlo pro VT1A - Skála

10.12.16., Výstava DDM - 4.C

11.01.03., Vánoční besídka v 1.B

11.01.10., Tvoření pro prvňáčky 5. C

11.01.17., Lyžařský výcvik 7.B,C

11.01.24. AJ 9.B

11.01.24., Projekty AJ 9.B

11.01.31. Čertovská polepšovna

11.01.31., Čím budu

11.01.31., Čím budu Skala

11.02.02., Zápis

11.02.08., SEVER HK IX.A

11.02.11., Ples 2011

11.02.11., SEVER HK VI.A

11.02.14., Valentýnská přání

11.02.22., Brouci v naší třídě

11.02.22., Moderní hry (EUF)

11.02.22., SEVER HK VIII.A

11.02.24., Recitace

11.02.25., Hrajeme si se stavebnicí GEOMAG-2.,3.tř.Kom

11.02.25., Pásmo pohádek

11.02.25., Přehazovaná AŠSK - 7. ročník

11.02.25., SEVER HK 7.B,C

11.03.04.,Zimní pětiboj-okres

11.03.11., Klicperovo divadlo-Ještěři,6.ročník

11.03.21., Vítání jara 2. C, 5.C

11.03.22., Projekt Pohádka

11.03.25., Miss panenka

11.04.01., Barevný Den

11.04.01., Bylinky z naší zahrádky-5.A

11.04.01., IV.C,Barevný den

11.04.01., Spaní a čtení s pohádkou

11.04.02., Čtenářský maraton

11.04.04., HK Sever II.B

11.04.05., Gagarin ...III.C

11.04.11., Skalecký vrabčák

11.04.12., Terezín

11.04.14., Trestně právní odpovědnost

11.04.15., exkurze Rojek a.s., 8.tř

11.04.15., Rojek a.s

11.04.15., Terakotová armáda 13.4

11.04.28., Gagarin a ti druzí - 3.B v DDM

11.04.28., Oucmanice, III.C

11.04.29., Čarodějnický den na prac. Komenského

11.04.29., Seminář IT

11.05.02., Atletický čtyřboj

11.05.09., Elektrárna Hučák 9.B

© 2011 zskostelec.cz | Všechna práva vyhrazena | Mapa Webu
Redakční systém: CMS-iSystems.cz ver. 3.01
Powered by iSystems.cz