Spolupráce se slovenskými školami

Nové mezinárodní projekty se školami na Slovensku

Žáci naší školy navázali nová přátelství také s týmy pro mezinárodní spolupráci na Slovensku.

Do dvou mezinárodních projektů je s naší školou zapojena Základná škola Gorkého v Trnavě. Žáci 6. ročníku obou škol se aktivně zapojili do projektu “Give me your hand and let's learn together”. Žáci 8. ročníků pracují společně na projektu „The world through our eyes”.

První projektové aktivity žáků 6. ročníku proběhly i se Základnou školou Ondreja Štefku ve Varíně v rámci projektu “Let´s talk together” .

Partnerem dalšího mezinárodního projektu „We aren´t neighbours only“ se stala Základná škola z Plavnice.

Jedná se o celoroční projekty, ve kterých se žáci budou zdokonalovat  v komunikaci v anglickém jazyce a používání informační techniky.

Iva Krsková

Napsán: 14.11.2014 12:28 | Přečten: 753x