Fotosoutěž

FOTOSOUTĚŽ

Na přelomu října a listopadu probíhala na II. stupni naší školy soutěž mladých fotoamatérů. V každé třídě se nějaký nadějný fotograf našel.
Všechny snímky pak byly vystaveny a nastalo hlasování. Výstavu si přišlo prohlédnout 105 návštěvníků (děkujeme za účast i pedagogům), kteří odevzdávali svůj hlas vždy jedné fotografii v každé kategorii.
Nyní tedy můžeme vyhlásit vítěze:

1. místo v kategorii A = KRAJINA: L. Needle 8.A "ZRCADLENÍ"
1. místo v kategorii B = ZVÍŘE: M. Zemánek 9.A "ČEKÁM NA POVEL"
1. místo v kategorii C = ČLOVĚK: O. Havel 9.A "HLAVIČKA"

Všem vítězům gratulujeme a slibujeme, že je čeká sladká odměna.
Všem nominovaným děkujeme za účast v soutěži.
Všechny fotografie budou vystaveny na webových stránkách školy, až získáme kromě papírové i jejich elektronickou podobu.

A.S.

-needle-zrcadleni.jpga-cekam-na-povel.jpga-hlavicka.JPGimg-9638.JPGimg-9667.JPGimg-9686.JPGimg-9688.JPGimg-9693.JPG

Napsán: 14.11.2014 12:17 | Přečten: 1445x | Počet fotografií: 8