Dočasná úprava provozu ZŠ - Palackého náměstí

zvonekDočasná úprava provozu ZŠ – Palackého náměstí

Termín: září – říjen 2014

Budova Na Lávkách

Umístěné třídy: 6.A, 6.B – 2. patro, 8.A - přízemí, 8.B – 1. patro, 8.C – přízemí, učebna HV

Příchody a odchody pro žáky těchto tříd jsou VÝHRADNĚ z ulice Na Lávkách, výuka probíhá POUZE v této budově (s výjimkou TV, PV).

Botníky pro přezouvání jsou umístěné na chodbě v přízemí, věšáky na chodbách u tříd.

Budova na Palackého náměstí

Umístěné třídy: 7.A - učebna 1. patro vlevo, 7.B – učebna Př 2. patro, 9.A v přízemí, 9.B – učebna Z 2. patro

Příchody a odchody pro žáky těchto tříd jsou VÝHRADNĚ z náměstí, výuka probíhá POUZE na této budově (s výjimkou TV, PV).

Žáci na této budově se nebudou přezouvat, bundy a věci na TV si budou brát do tříd.

Do ukončení výstavby šaten nebude umožněn žákům pobyt o poledních přestávkách ve škole.

Žáci budou poučeni o bezpečnosti a pravidlech chování během provizorního režimu výuky na Palackého náměstí a Na Lávkách.

Ředitelství školy

Napsán: 26.08.2014 14:36 | Přečten: 1427x