Aktuality | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Aktuality
Lanové centrum

Výlet 6.A – Lanové centrum Hradec Králové

lanoPřiblížil se konec školního roku a nastalo přemýšlení – kam se vypravit na výlet se třídou 6.A. Nakonec si děti odhlasovaly cestu do Lanového centra v Hradci Králové.

V pondělí 9. června 2014 jsme se tam vypravili. Bylo úmorné vedro. Cesta tam ještě proběhla – co se počasí týká -  v relativní pohodě. Po příjezdu do HK jsme se už začali „smažit„ na slunci. Děti to prozatím snášely vcelku v pohodě.

Dorazili jsme na místo a hned se žáků ujali dva velmi příjemní instruktoři, kteří děti zasvětili do tajů překonávání jednotlivých překážek. Poté žáci dostali přilby, „sedáky“ a karabiny a mohli vyrazit „do stromů“. Někdo se do toho vrhl po hlavě a beze strachu, v očích jiných byly vidět počáteční obavy. Musím říci, že nakonec všichni překonali alespoň nějaké překážky. Někteří všechny, jiní si je vybírali podle toho, co byli schopni zvládnout. Zhruba po dvou hodinách „ve větvích“ se děti občerstvily a začaly se bavit dalšími aktivitami, které byly pro ně připraveny na zemi. Všichni se skvěle bavili. Nakonec instruktoři vyhodnotili zapojení šesťáků do aktivit a poukázali na fakt, že dětem místy chyběl smysl pro kamarádskou spolupráci a pomoc. Někteří se raději vysmívají, než aby pomohli!

Cesta zpět proběhla bez vážných problémů – až na obrovské teplo, které tento den trápilo asi všechny.

Eva Voborníková

p1050223.JPGp1050225.JPGp1050228.JPGp1050238.JPGp1050246.JPG

Napsán: 13.06.2014 11:02 | Přečten: 1883x | Počet fotografií: 5
© 2021 Základní škola Gutha-Jarkovského - Kostelec nad Orlicí, Všechna práva vyhrazena
Mapa Webu, Prohlášení o přístupnosti

Powered by iSystems.cz