Na návštěvě v Lidušce

PRVŇÁCI NA NÁVŠTĚVĚ V ZUŠ

zusSmysluplné trávení volného času dětí, rozvíjení jejich talentu, nadání a zájmových aktivit, by mělo být v zájmu všech rodičů. Rozšířit povědomí o možnostech zapojení se do zájmových kroužků, bylo cílem návštěvy dětí 1. ročníků naší školy na Dnu otevřených dveří v ZUŠ. Poděkování patří všem kolegům ze ZUŠ, kteří nás vlídně přijali a nachystali velmi atraktivní prezentaci  všech zájmových útvarů. Viděli jsme hru na hudební nástroje, nádhernou píseň zazpíval pěvecký sbor Kvítek  a  malá sólistka převlečená v kostýmu klauna. Pořadem nás prováděli chlapci z dramatického kroužku, kteří svými drobnými scénkami pořad zpestřili. Navštívili jsme i ukázku baletního umění a závěr patřil výtvarnému kroužku.  Zajímavá byla i nainstalovaná výstava v chodbách školy, která byla průřezem celé výtvarné práce s dětmi v ZUŠ. Návštěva se nám moc líbila a z ohlasu dětí víme, že se některé k zápisu do ZUŠ chystají.

B.Kuncová

dsc-0003.JPGdsc-0006.JPGdsc-0007.JPGdsc-0010.JPGdsc-0011.JPGdsc-0017.JPGdsc-0020.JPGdsc-0022.JPGdsc-0041.JPGdsc-0046.JPGimg-3203.JPGimg-3205.JPG

Napsán: 30.05.2014 10:33 | Přečten: 1313x | Počet fotografií: 12