Mezinárodní projekty

„Oslava Velikonoc“ a „Náš volný čas“

kureMěsíc duben byl i v naší mezinárodní spolupráci spojen především s oslavou Velikonoc. Žáci se navzájem informovali, jak se u nich slaví velikonoční svátky.  Velký úspěch v cizině opět měla velikonoční přáníčka, která naši žáci vytvořili pro své zahraniční přátele pod vedením p.učitelek Mgr.I.Bártové, Mgr.I.Chadimové a Mgr.N.Šabartové.

Žáci se i nadále zlepšovali ve svých schopnostech komunikace v cizím jazyce a práci na počítačích. Výsledkem byly zdařilé prezentace, ve kterých popisovali, co dělají ve svém volném čase. Z prezentací od zahraničních přátel udělali žáci naší školy opět výstavu pro své spolužáky v Integračním centru.

Iva Krsková

dscf0346.JPGdscf0349.JPGdscf0367.JPGdscf0368.JPG