Čarodějnické učení

čarodějniceNa dnešní den jsme se všichni těšili. Čekalo nás totiž čarodějnické učení. V naší třídě se sešli Čaroděj Dobroděj, Honek, Denfula, Adher, Minča, Hermiona, Krvavá Kost, Pavoučí Lektvárník, Lily, Měsíčnice a další. Aby nám dnes práce dobře šla, nejprve jsme si uvařili kouzelný lektvar z netopýřích křídel, hadích ocásků a motýlích tykadel. Ještě jsme přidali pavoučí zbytky, muří nožku, myší oči a trus.  Lektvar opravdu povedl. S Moudrým havranem a Malou čarodějnicí jsme si opakovali slovní druhy, sčítali, odčítali, násobili a dělili. Pak nás už čekalo překvapení na školní zahradě. Skákali jsme s koštětem přes bažinu, házeli jsme do pavoučího vlákna čarodějnickou koulí. Zkoušeli jsme čarodějnické přetahování, hledali jsme v písku hadí ocásky a hráli hru s kouzelným koštětem. Někteří z nás si připravili i kouzla. Na konec každý za snahu obdržel letecký průkaz. Bylo to bezva a teď už se těšíme na večer.

Žáci 2. C

carodejnice-002.jpgcarodejnice-004.jpgcarodejnice-014.jpgcarodejnice-016.jpgcarodejnice-019.jpgcarodejnice-036.jpgcarodejnice-044.jpgcarodejnice-052.jpg

Napsán: 09.05.2014 14:01 | Přečten: 1404x | Počet fotografií: 8