Čtení pomáhá

ČTENÍ  POMÁHÁ

cteniV jedné z hodin informatiky se zapojili žáci pátých ročníků do internetového projektu „Čtení pomáhá“. Registrace, výběr knihy, správné odpovědi na několik otázek, za které dostane každý žák kredit 50 Kč a dle svého výběru přeposlání kreditu na charitativní akci. Tak např. Sluchadla pro neslyšící, Ovládání počítače zrakem, Léčebný pobyt pro děti trpící mozkovou obrnou, Velikonoce s kuřetem – pomoc dětem nebo Pomoc zaječím mláďatům.

Někteří ještě pokračovali i doma a výsledná částka 6 400 Kč se poslala na tyto dobročinné účely.

PÁŤÁCI DĚKUJEME !!!

H. Dosedlová, H. Vávrová

jakub-vdv.jpglinka-senioru.jpgneberte-nas-domu.jpgovladani-pocitace-zrakem.jpgvelikonoce-s-kuretem-1.jpgvelikonoce-s-kuretem.jpg

Napsán: 23.04.2014 09:15 | Přečten: 1670x | Počet fotografií: 6