Sudoku

Projekt EUF 2007 – 12

Integrační centrum a rozvoj vzdělávacích a volnočasových aktivit dětí žadatelů o mezinárodní ochranu

EUF

SUDOKO-MÁNIE

Soutěž v sudoku začala v pondělí 7. dubna 2008 a skončila finálovým odpolednem 28. dubna 2008. Proběhla ve 4. kolech.. Zúčastnilo se jí celkem 72 žáků nižšího i vyššího stupně, všech pracovišť naší základní školy, včetně žáků z pobytového střediska. První kolo bylo pro oba stupně společné, v dalších kolech už žáci soutěžili ve dvou samostatných kategoriích. Měli vždy za úkol vyřešit jednu soutěžní úlohu v určeném časovém limitu a pokud ji vyřešili správně, postoupili do dalšího kola. V posledním finálovém kole však rozhodovala nejen správnost, ale i rychlost vyřešení.

Úroveň soutěže byla opravdu vysoká. Svojí šikovností překvapili především žáci nižšího stupně.

Výsledné pořadí bylo následující:

I. stupeň:

1. místo - Michal Preclík IV. A

2. místo - Michaela Pavlovičová V. A

3. místo - Igor Žid V. B

II. stupeň:

1. místo – Soňa Škodová IX. C

2. místo – Jiří Franc IX. C

3. místo – Aneta Charvátová VIII. C

Ze soutěže nikdo neodešel s prázdnou. V každém kole čekala soutěžícího sladká odměna, ve finálovém kole všichni obdrželi pěknou propisovačku a finalisté, kteří obsadili první tři místa v obou kategoriích, vyhráli poukázku v hodnotách 200 Kč, 350Kč a 500 Kč, za kterou si mohou vybrat pěknou knihu.

N. Šabartová

projekt-sudoku-2008-1.jpgprojekt-sudoku-2008-2.jpgprojekt-sudoku-2008-3.jpgprojekt-sudoku-2008-4.jpg

Napsán: 29.05.2011 16:19 | Přečten: 1297x | Počet fotografií: 4