Čert a Káča

certNa páteční dopoledne se vybraní  žáci 1. stupně určitě těšili. Čekalo je totiž baletní vystoupení  Základní umělecké školy v Kostelci nad Orlicí. Tento taneční obor navštěvuje hodně našich žáků, proto jsme byli zvědaví, jak si povedou. Vystoupení všech tanečníků pod vedením Lenky Neubaureové bylo jako vždy nádherné.  Nechyběla originalita a nápaditost, perfektní kostýmy a kulisy. I takováto klasická všem dobře známa pohádka Čert a Káča dokázala děti zaujmout natolik, že se zájmem sledovaly vystoupení po celou dobu jeho trvání. Škoda jen, že naše kostelecké divadlo není větší, aby takovýto nádherný kulturní zážitek mohly zažít všechny děti naší školy.

Mgr. Markéta Šlajová

img-2316.JPGimg-2318.JPGimg-2322.JPGimg-2350.JPGimg-2352.JPGimg-2354.JPGimg-2360.JPG

Napsán: 07.03.2014 10:46 | Přečten: 1678x | Počet fotografií: 7