Z pohádky do pohádky

Projekt EUF 2007 – 12

Integrační centrum a rozvoj vzdělávacích a volnočasových aktivit dětí žadatelů o mezinárodní ochranu

euf

Z pohádky do pohádky

Ve středu 8. října se v odpoledních hodinách konala na zahradě školní družiny velká soutěž, které se zúčastnilo 60 dětí. Z tohoto počtu bylo 5 dětí z uprchlického tábora. Název akce byl „Z pohádky do pohádky“.

U šikovného „Krtečka“ si každé dítě vyrobilo večerníčkovskou čepici z novinového papíru. Potom se vydalo po stopách „Makové panenky“. Zde se navlékaly korálky. Dále to byl „Ferda Mravenec“ - práce všeho druhu - zatloukání hřebíků. U „Rákosníčka“ se v rybníčku lovily ryby. „Králíci z klobouku“ pozorovali, jak se děti trefují míčky do klobouku. U každé atrakce děti dostávaly žetony.

Dále soutěž pokračovala dopravní výchovou. Nechyběla jízda zručnosti mezi kuželkami, poznávání dopravních značek a správné zakreslení semaforu barevnými pastelkami.

Krásné slunné odpoledne končilo vyhodnocením soutěže a nechyběla ani sladká odměna, diplomy a pamětní listy.

A. Linková

pohadka-druzina-2008-1.jpgpohadka-druzina-2008-2.jpgpohadka-druzina-2008-3.jpgpohadka-druzina-2008-4.jpg

Napsán: 13.06.2011 22:08 | Přečten: 1142x | Počet fotografií: 4