Pod modrou oblohou

Mezinárodní výtvarná soutěž „ Pod modrou oblohou“

cestaI v letošním roce mohli žáci druhého stupně ukázat své umění a talent v počítačovém malování a zúčastnit se tak soutěže v kresbě na počítači, tentokrát na téma „Cesta“.  Pod modrou oblohou je soutěž v počítačové grafice, při které se jedná především o propojení výtvarné práce s počítačem.  Děti soutěží v jednotlivých kategoriích o hodnotné ceny – notebook, tiskárnu, tablet aj.

Letošního školního kola se zúčastnili především žáci 6. a 7. ročníků a z více než 100 prací postoupilo do dalšího kola šest velmi zajímavých obrázků.

Soutěžícím budeme držet palce a věřit, že stejně jako loni se jim podaří obstát ve velké konkurenci a úspěšně reprezentovat naši školu.

Mgr. Naďa Šabartová

Napsán: 11.02.2014 14:31 | Přečten: 1556x | Počet fotografií: 6