Vánoce u nás a našich přátel

VÁNOCE U NÁS A NAŠICH PŘÁTEL

stromekŽáci v hodinách Výtvarné výchovy vyrobili pod vedením p. uč. Adamcové a Šabartové nápaditá vánoční přáníčka, která po doplnění anglickým textem zaslali svým zahraničním přátelům v partnerských školách. Pro reprezentaci našeho města v zahraničí nám pracovnice Informačního centra a Odboru školství a kultury Městského úřadu ochotně poskytly propagační materiály,  které se staly součástí vánoční zásilky.

Práce našich žáků i přiložené materiály se zahraničním kamarádům velmi líbily, o čemž svědčily jejich ohlasy.

I nám došla z Polska a Slovenska vánoční přání, která i oni ručně vyrobili. Aby si je mohli prohlédnout i ostatní žáci naší školy, jsou vystavena v Integračním centru.

Současně si žáci partnerských škol vyměnili i prezentace v PowerPointu o tom, jak se  slaví Vánoce a Nový rok v jejich zemích a mohli si porovnat rozdíly ve vánočních zvycích.

A  HAPPY  NEW  YEAR  2014  přejí žáci ze skupiny pro mezinárodní spolupráci.

I. Krsková

dscf0029.jpgdscf0048.jpgdscf0055.jpgdscf0057.jpgdscf9801.JPGdscf9802.JPGdscf9806.JPGdscf9812.JPG

Napsán: 08.01.2014 08:51 | Přečten: 1372x | Počet fotografií: 8