Florbal - ASŠK

Okresní finále ve florbalu

Kategorie 8. a 9. třídy

florbalV úterý 19. 11. proběhlo v Rokytnici okresní finále ve florbalu, kam se kluci z naší školy probojovali z okrskového kola. Letošní rok se turnaje zúčastnilo celkem 14 škol a do finále postoupilo šest nejlepších. Naše škola měla ve skupině Rokytnici a Deštné. Rokytnici jsme porazili 4:1, Deštné pak 3:0 a skupinu jsme vyhráli. O postup do finále jsme se utkali s Rychnovem a v těžkém zápase jsme přece jen nakonec vyhráli po stavu 1:1 na nájezdy. Zbývalo už jen finále asi s nejsilnějším mužstvem Opočnem. Zápas skončil 0:0 a opět tedy rozhodovaly nájezdy. Tady už se štěstí trochu od nás odvrátilo ( 0:1 ) a tak jsme tedy obsadili celkově druhé místo. Naši chlapci odehráli celý turnaj s obrovským nasazením, nebylo celkem možné nikoho střídat a tak v závěru už samozřejmě chyběli fyzické síly. Druhé místo je při takovém stavu velkým úspěchem a klukům patří velké poděkování za výkon a přístup v zápasech!!! Školu reprezentovali ti samí žáci jako v okrskovém kole.

Konečné pořadí:           1. ZŠ Opočno

2. ZŠ Kostelec

3. ZŠ Rychnov Masarykova

4. ZŠ Deštné