Hledat
Aktuality
Stolní tenis

Turnaj ve stolním tenisu – okresní kolo

pinecVe čtvrtek 24.10.2013 proběhlo ve sportovní hale ZŠ Voděrady okresní kolo soutěže ve stolním tenisu. Naše škola postavila opět velmi silné družstvo ve složení Jakub Malík (7. ročník), Dominik Tesař a Josef Čermák (9. ročník), které v loňském roce soutěž základních škol s přehledem vyhrálo, ale vzhledem k mládí Jakuba nemohlo postoupit do krajského finále. V letošním roce mělo být vše jinak a chlapci dle všech papírových předpokladů měli do kraje postoupit. Opět se tak nestalo, ovšem důvody byly zcela jiné.

Jednou za 2 roky vypisuje asociace stolního tenisu „podivnou“ věkovou kategorii, která sdružuje žáky 8. a 9. tříd ZŠ společně s žáky 1., 2. a 3. ročníků SŠ. Proto naši stolní tenisté hráli společně se studenty OA, SPŠS, Gymnázií a řady ZŠ z okresu. V konkurenci 9 škol vybojovali vynikajícím výkonem všech tří hráčů 3. místo za OA Kostelec nad Orlicí a SPŠS Rychnov nad Kněžnou.

Patří jim velká gratulace a uznání nejen k výsledku, ale i ke způsobu chování a vzájemné podpoře ve chvílích vítězství i nezdarů.