Plavecká liga - 1. kolo

plavecV úterý 15. 10. 2013 se vybraní žáci zúčastnili prvního kola již třetího ročníku Okresní školní ligy s VZP ČR a putovní pohár plaveckého bazénu. Novinkou tohoto ročníku je zapojení bazénů v Litomyšli a Ústí nad Orlicí, kde také budou probíhat školní kola.  Vítězné štafety ze všech tří bazénů se utkají ve velkém finále v Plaveckém bazénu v Rychnově nad Kněžnou 16. 5. 2013.

V úvodním kole se v konkurenci sedmi škol v nejlepších časech s obsazením prvních pozic umístily štafeta složená ze žáků šestých tříd a štafeta žáků sedmých ročníků. Do celkového pořadí tak každá z těchto dvou štafet přispěla ziskem deseti bodů. Štafety z osmých a devátých tříd si doplavaly shodně každá pro body dva. V průběžném pořadí si tak zatím stojíme na 2. místě se ztrátou 2 bodů na ZŠ Javornická, Rychnov nad Kněžnou.

O přestávce mezi rozplavbami byla pro žáky připravena ukázka potápění s krátkou přednáškou a možností si potápění s instruktorem zdarma vyzkoušet.

Výsledková listina - 1. kolo

A. Gajdová

Více fotografií najdete ve fotogalerii.

-kolo-38.jpg

Napsán: 16.10.2013 08:51 | Přečten: 1404x | Počet fotografií: 1