Společná noc

Spaní ve škole

budikVe čtvrtek  20. června se odpoledne sešli prvňáci, aby si vyzkoušeli, jaké to je přespat ve své třídě. Nejdříve šli všichni na zahradu. Každý dostal výborný nanuk a bábovku od paní Sýkorové. A pak už začala zábava. Děti se naučily skákat panáka, složily tajnou zprávu a oběhly stanoviště s úkoly. V podvečer se k nim připojili páťáci, aby se přespáním ve své třídě rozloučili se školou na Skále. Po opékání buřtíků si všichni zahráli různé hry. Nechyběla ani diskotéka. Když už byla tma, přišla očekávaná stezka odvahy. Ráno všechny čekala chutná snídaně, kterou dětem přichystala paní školnice. Bylo to bezva a všichni si to pořádně užili.

Žáci 1.C a  5.C

spani-ve-skole-001.jpgspani-ve-skole-003.jpgspani-ve-skole-015.jpgspani-ve-skole-017.jpgspani-ve-skole-022.jpgspani-ve-skole-050.jpgspani-ve-skole-057.jpg

Napsán: 27.06.2013 08:29 | Přečten: 1540x | Počet fotografií: 7