Návštěva z mateřské školy

Návštěva mateřské školy Krupkova

deti11. června se na naši školu na Skále přišli podívat naši kamarádi z mateřské školy Krupkova. Všichni se těšili, protože i tady máme své kamarády.  Děti si s paní učitelkou prohlédly celou školu, podívaly se do každé třídy, jak tu děti pracují. Nejdéle se však zdržely u nás v první třídě, protože my jsme měli pro ně připravený program. Děti z mateřské školy nám na oplátku zazpívaly několik písniček a my jsme je odměnili malým dárkem. Dětem se u nás líbilo. Někteří z nich budou naši školu navštěvovat pravidelně už od září, protože to budou naši noví prvňáčci.

za  1.C  V. Tichá

skolka-krupkova-001.jpgskolka-krupkova-003.jpgskolka-krupkova-004.jpgskolka-krupkova-005.jpgskolka-krupkova-009.jpgskolka-krupkova-012.jpgskolka-krupkova-013.jpg

Napsán: 25.06.2013 08:58 | Přečten: 1445x | Počet fotografií: 7