Školní výlet 1.C, 3.C, 5.C

Školní výlet

lanoVšichni jsme se těšili na náš školní výlet do lanového centra v Hradci Králové. Ani jsme netušili, jak bezvadné to tam je. Instruktoři si nás nejprve rozdělili do skupin. První třída si užila jednoduchou trasu a prošla si připravené atrakce. Mezitím se třeťáci naučili pracovat s karabinami, aby mohli vyrazit na svou trasu mezi stromy. Nebylo to vůbec jednoduché pohybovat se ve výšce na lanech. Pak se třeťáci s prvňáky vyměnili. Nejtěžší úkol však čekal na páťáky. Ti překonávali překážky opravdu 4m nad zemí. Museli vynaložit hodně úsilí, aby se jim podařilo projít celou trasu. Lanové centrum bylo super. Po obědě jsme se přesunuli do muzea a na rozhlednu na Chlumu. Tam vylezli jen ti odvážní, kteří se nebojí výšek. Rozhled byl opravdu nádherný, protože bylo krásné počasí. V muzeu jsme si všichni prohlédli staré uniformy, ale nejvíce se všem líbila rekonstrukce bitvy s mnoha malými vojáčky a koňmi. Celý den byl , a proto na něj budeme dlouho vzpomínat.

třída  1.C, 3.C, 5.C

vylet-021.jpgvylet-037.jpgvylet-042.jpgvylet-050.jpgvylet-116.jpgvylet-173.jpgvylet-197.jpgvylet-213.jpgvylet-222.jpgvylet-233.jpg

Napsán: 13.06.2013 13:50 | Přečten: 1464x | Počet fotografií: 10