Návštěva z mateřské školy

Návštěva MŠ Mánesova

detiDnes jsme měli pěkný den, na který jsme se moc těšili. Přišly k nám děti z mateřské školky. Ještě před rokem jsme byli také předškoláci, sami jsme chodili do školky, ale dnes jsme mohli ukázat kamarádům a paní učitelce, jací jsou z nás velcí školáci. Děti si prohlédly školu a pak nás překvapily programem a dárečky, které si pro nás připravily. My jsme se nenechali také zahanbit. Dětem jsme zatančili ,  zazpívali několik písniček a samozřejmě předali také dárečky.  Bylo to bezva, hned jsme se domluvili, že se na nás zase přijdou podívat.

Za  1.C   V. Tichá

skala-008.jpgskala-019.jpgskala-024.jpgskala-025.jpgskala-027.jpgskala-028.jpgskala-035.jpgskala-043.jpg

Napsán: 05.06.2013 14:41 | Přečten: 1196x | Počet fotografií: 8