Mc Donald´s cup 2013

Mc Donald´s cup

donaldTak jako už řadu let, i letos reprezentovali kluci od 1. až po 9 třídu naší školu ve fotbale. A nevedli si vůbec špatně.

Chlapci z prvního stupně reprezentovali školu v turnaji Mc Donald´s cup ve 2 kategoriích.

V kategorii A (1.- 3. třída) se přihlásilo 8 družstev z okresu, ale 3. května přijela na turnaj do Černíkovi pouze 2 – my a Rychnov nad Kněžnou. Odehráli jsme mezi sebou 2 zápasy a oba jsme prohráli (0:3, 1:7). Kluci tak „vybojovali“ 2. místo v okrese a obdrželi pohár a medaile.

Školu reprezentovali: Jiří Hejčl, Matěj Müller, Václav Till, Michal Hovorka, Dominik Jireš, Adam Hlaváček, David Hurych, Josef Sládek a Marek Novotný.

V kategorii B (4.-5. třída) jsme jeli 29. dubna do Rychnova nad Kněžnou. Na umělé trávě se odehrálo okrskové kolo, z něhož první 2 družstva postoupila do okresního kola. Kluci první 3 zápasy s přehledem vyhráli a postoupili do finále. Zde prohráli s mužstvem RK 0:1 a z 2. místa postoupili.

Daniel Cvejn navíc obdržel tričko za nejlepšího střelce turnaje.

Na okresní finále jsme odcestovali 6. května do Doudleb nad Orlicí. Kluci  hráli výborně a porazili nejdříve Dobrušku 3:1  a poté Opočno dokonce 5:1. V posledním zápase s RK jim proto k postupu stačila remíza. Chlapci byli celý zápas lepší a hlavně v 1. poločase si vypracovali i dostatek šancí.  Bohužel je opustilo střelecké štěstí a gól nedali. Naopak ve 2. poločase 1 gól z ojedinělého útoku obdrželi a prohráli 0:1.  Obdrželi proto pohár a medaile za 2. místo. Navíc byl Michal Rejchrt vyhlášen nejlepším brankářem a Daniel Cvejn a Adam Novotný nejlepšími střelci turnaje.

Školu výborně reprezentovali: Lukáš Andrys, Ondřej Bečka, Milan Krejčí, Jan Pelc, Matěj Kytlík, Adam Novotný, Daniel Cvejn, Tomáš Lakomý, Michal Rejchrt, Michal Ludvík a Jiří Hejčl.

Luboš Faltys

Napsán: 20.05.2013 09:39 | Přečten: 1774x