Aktuality | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Aktuality
Coca cola cup 2013

Coca cola cup

cocacolaTak jako už řadu let, i letos reprezentovali kluci od 1. až po 9 třídu naší školu ve fotbale. A nevedli si vůbec špatně.

Chlapci z 2.stupně se zúčastnili turnaje Coca-cola cup. Už na podzim hráli předkolo v Chocni a zvítězili 3:1. Pochválit bych chtěl hlavně Matěje Kaplana, který jednu branku vstřelil a na jednu nahrál a podal nadstandartní výkon.

            Na jaře nám dlouho nepřálo počasí, došlo i k posunu termínů, ale přesto jsme 1.kolo hráli za mrazivého počasí na umělé trávě v Chrudimi. Soupeři nám byli ZŠ z Vysokého Mýta, Hrochova Týnce a Horního Jelení. Kluci 2 zápasy vyhráli jednou remizovali a díky lepšímu skóre celý turnaj vyhráli. Postoupili tak do 2., regionálního kola.

            To jsme odehráli 2. května opět na umělé trávě v Hradci Králové. Chlapci odehráli nejdříve 2 naprosto vyrovnaná utkání se Smiřicemi a Novým Městem nad Metují. Obě utkání skončila výsledkem 1:0. Nejprve v náš neprospěch, poté vítězstvím. Pak jsme nastoupili proti ZŠ Sever Hradec Králové a prohráli jsme 2:4. O vítězství tohoto mužstva v turnaji nebylo pochyb od samého začátku. Školu se sportovním zaměřením reprezentovali prakticky mladší dorostenci FC Hradec Králové, proti nimž neměla ostatní mužstva žádnou šanci. Protože jsme s nimi utrpěli nejnižší prohru, skončili jsme na 2. místě.

Kluci letos skončili o 1 kolo dříve než loni, ale myslím, že ostudu určitě neudělali.

Školu dobře reprezentovali: Jiří Kozel, Adam Lipenský, Lukáš Krupka, Ondřej Plocek, Martin Plocek, Martin Havlena, Robin Čapka, Matěj Kaplan, Adam Jošt, Jan Kvasnička, Jiří Padrián, Václav Lžíčař, Jiří Ježek, Tomáš Novák, Adam Provazník, Pavel Hejčl a Ondřej Sejkora.

L. FaltysNapsán: 20.05.2013 09:32 | Přečten: 2135x
© 2021 Základní škola Gutha-Jarkovského - Kostelec nad Orlicí, Všechna práva vyhrazena
Mapa Webu, Prohlášení o přístupnosti

Powered by iSystems.cz