Čarodějnice

Čarodějnice v 1.C

carodejniceV naší třídě se dnes sešla pěkná spousta ježibab a i několik ježidědků. Všichni oprášili pavučiny ze svých čarodějnických hávů a hned ráno se každý pustil do čarodějnického  rejdění. Nejprve museli  všichni čarodějové a čarodějnice splnit připravené úkoly a pak už nastala soutěž o nejlahodnější čarodějnický lektvar. Samozřejmě se povedl úplně všem. Stihli jsme si i zatančit čarodějnické tance. Všichni jsme se ale těšili i na zahradu, kde jsme si  opekli buřty a děti z páté třídy si pro nás připravily soutěžní úkoly.

Tento den jsme si ve škole jaksepatří užili a zábavné dopoledne nás výborně naladilo na svatojakubský večer.

V.Tichá

c-001.jpgc-003.jpgc-009.jpgc-013.jpgc-022.jpgc-023.jpgcarodejnice-na-skale-002.jpgcarodejnice-na-skale-018.jpgcarodejnice-na-skale-075.jpg

Napsán: 11.05.2013 10:36 | Přečten: 1522x | Počet fotografií: 9