Minifotbal

Okresní kolo v minifotbale

mic25. 4. proběhlo v Rychnově nad Kněžnou okresní kolo v minifotbale pro žáky 8. a 9. tříd. Naše škola se tohoto turnaje zúčastňuje pravidelně, pouze loňský  rok jsme na turnaj z důvodu jiné akce nemohli. Kluci se umísťovali většinou na předních místech, letos jsme však po odchodu dvou žáků, Honzy Vodičky a Ládi Bartoše na jinou školu, nepočítali s nějakým výrazným úspěchem.

Turnaje se zúčastnilo celkem 9 škol z okresu. My jsme ve skupině porazili Doudleby i Častolovice shodně 5:0, a s Dobruškou remizovali 1:1. To zajistilo první místo ve skupině. O postup do finále jsme překvapivě porazili Rychnov 3:0 a už zbývalo jen finále s Týništěm. Ještě minutu před koncem kluci vedli 1:0, pak však dostali nešťastný vyrovnávací gól a tak musely rozhodovat penalty. V nich se štěstí obrátilo na naší stranu a po vítězné sérii 3:1 jsme tedy vyhráli celý turnaj a zajistili si postup do krajského kola.

Je to překvapivé, ale zasloužené a klukům patří poděkování za nasazení a předvedený výkon!!!!

Školu reprezentovali:

A. Lipenský, L. Krupka, T. Novák, J. Kozel, O. Plocek, M. Kaplan, A. Provazník, R. Čapka, A. Jošt, J. Kvasnička.

Mgr. Čestmír Zatloukal

Napsán: 11.05.2013 10:00 | Přečten: 1573x