AŠSK - Vybíjená šesté třídy chlapců

Okresní kolo ve vybíjené chlapců – 6. třídy

mic117. 5. 2013 proběhlo v Kostelci okresní kolo ve vybíjené chlapců, kteří chodí do 6. tříd. Protože jedna naše 6. třída byla na exkurzi v Praze, byl výběr kluků pro tento turnaj omezen pouze na chlapce ze 6. B. Navíc někteří z nich ještě onemocněli, takže nakonec museli vypomoci 2 žáci z 5. třídy. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 družstev.

Kluci nejdříve o jediný bod prohráli se Skuhrovem, pak však porazili Doudleby i Častolovice. Škoda, že neudrželi vedení s Vamberkem, nakonec opět prohráli o jediný bod. V posledním zápase překvapivě porazili nejsilnější Opočno, ale i přes 3 výhry a 2 prohry jim to však stačilo pouze na konečné 4. místo. Paradoxem je, že kdyby porazili Vamberk, celý turnaj by vyhráli!! Přesto všem patří poděkování za vzornou reprezentaci školy i předvedený výkon.

Konečné pořadí:   1. ZŠ Opočno

2. ZŠ Vamberk

3. ZŠ Skuhrov

4. ZŠ Kostelec nad Orlicí

5. ZŠ Častolovice

6. ZŠ Doudleby

Školu reprezentovali:

Martin Simon, Tomáš Jiroušek, Petr Novotný, Adam Provazník, Vojtěch Novohradský, Dominik Suchánek, Ondřej Sejkora, Lukáš Oberreiter, Adam Novotný, Jan Voráček.

Čestmír Zatloukal

img-6035.jpgimg-6036.jpgimg-6039.jpgimg-6045.jpgimg-6046.jpg