Valentýnská pošta

DSrdcene 14.2. se jako každý rok slaví svátek zamilovaných neboli sv. Valentýn. My, členové školního parlamentu, jsme se rozhodli,  že uspořádáme pro naši školu Valentýnskou poštu. Žáci měli možnost hodit svá psaníčka - jak kamarádská tak i zamilovaná - do "valentýnské schránky". Členové parlamentu je roztřídili a poté roznesli do tříd. Na všech byla vidět veliká radost, že dostali nějaké to psaníčko.

Tento svátek jsme si všichni užívali v přátelské atmosféře a myslím, že se pro nás stal i tradicí.

Karabáčková Petra, Cvejnová Kristýna, 7.A

img-3511.JPGimg-3512.JPGimg-3513.JPGimg-3515.JPGimg-3517.JPGimg-3518.JPGimg-3521.JPGimg-3522.JPG

Napsán: 21.02.2013 15:27 | Přečten: 1575x | Počet fotografií: 8