Kolem světa v čajové konvici

D I V A D E L N Í        P Ř E D S T A V E N Í

Koncem měsíce května žáci I. stupně naší školy navštívili poněkud netradiční loutkové představení „Kolem světa v čajové konvici.“ Divadlo je inspirováno příběhem Edwarda Leara /anglického básníka, malíře a cestovatele /.
Loutky Kudykam a Tudykam obeplouvají svět v čajová konvici a zastavují na neznámých místech: ostrov se spícími papoušky, bonbónový strom, modrolahvová věž s modrolahvovými mouchami….Loutky a kresba se střídají s obrazy a stíny. Vše doprovází veselá hudba.
Děkujeme paní Jasníkové, která nás pozvala na toto představení do krásně upravených prostor Nového zámku a samozřejmě i výtvarnici a autorce paní  Bartoňové. Spolu s kolegou Ralfem Luckem nám připravili zajímavou a poutavou podívanou.

Za I. stupeň Mgr. Jitka Kellnerová

hpim0839.JPGhpim0840.JPGhpim0841.JPGhpim0842.JPGhpim0843.JPG