Čarodějnické rejdění na Skále

Čarodějnické dopoledne

Ve čtvrtek 26.dubna si děti ze  školy na Skále užily čarodějnické dopoledne. Nejprve se všichni posilnili u ohně opečeným buřtíkem a pak už se proměnili v malé čarodějnice a čaroděje. Starší žáci (4.C a 5.C ) organizovali soutěže pro své mladší spolužáky. Na dvanácti stanovištích zadávali a vysvětlovali úkoly. Čekalo je přenášení lektvarů, chytání pavouků, lovení hada, muří nožky nebo  slalom na koštěti. Vítězná družstva získala drobné odměny a ostatní soutěžící si mohli sáhnout pro „kouzelné bonbony“. Všem se dařilo, a protože bylo krásné počasí, všichni si čarodějnické dopoledne užili.

Pracoviště Drtinova

carodejnice-003.jpgcarodejnice-011.jpgcarodejnice-016.jpgcarodejnice-083.jpgcarodejnice-089.jpgcarodejnice-097.jpg

Napsán: 02.05.2012 13:22 | Přečten: 1839x | Počet fotografií: 6