Pohádková stezka

Každý rok se budoucí prvňáčci těší na zápis do prvních tříd a na pohádkové postavičky, které je provází školou. Ten poslední se kvůli karanténě nekonal. Děti z 5.B proto pro nejmenší kamarády připravily na první školní týden překvapení – pohádkovou stezku. Prvňáčci si museli připadat jako v pohádce! Na stezce potkali Boba a Bobka, Křemílka a Vochomůrku, Pata a Mata, hajného Robátka s Josefkou, čarodějnice a princeznu. Po stanovištích je vodily další pohádkové bytosti jako bílá paní, motýl Emanuel, skřítek, princezna, kocour Mikeš nebo liška Bystrouška. Jakmile malí školáčci získali sedm razítek, čekala je v cíli odměna – diplom a dáreček na památku. Krásné pohádkové dopoledne si užili všichni. Nejen prvňáčci, ale i páťáci, kterým patří velké poděkování za nádherně připravenou akci, kterou si nachystali během prázdnin.

Mgr. M. Šlajová

200.JPG201.JPG202.JPG203.JPG204.JPG205.JPG206.JPG207.JPG208.JPG209.JPG