Recitační soutěž

ŠKOLNÍ  KOLO  RECITAČNÍ  SOUTĚŽE

V letošním školním roce se v recitaci utkalo 22 žáků I. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Mladší děti přednesly vtipné básně známých autorů, někteří starší žáci  zvolili k převyprávění prózu. Nikdo z žáků přípravu nepodcenil, bylo vidět, že textům rozumí. Všichni se snažili podat co nejlepší výkon. Porota neměla tradičně jednoduché rozhodování, ale musela zvolit tři nejlepší z každé kategorie.kategorie:

1. místo: Kamila Dubská (2.C) „Proč je pštros největší?“
  2. místo: Jiřina Zdrálková (2.B) „Perníková chaloupka“
  3. místo: Eliška Valentová (2.B) „Perníková chaloupka“

1. místo: Julie Ryšková (5.C)
  2. místo: Simona Pavlíčková (5.B) „Zajíc a želva“
  3. místo: Vít Syrový (5.B) „Kdyby prase mělo křídla“

Čestná uznání za výborné výkony porota udělila Dianě Čejkové ze 4.B , Adamu Hanouskovi ze 2.C a Janě Zdrálkové z 1.B.

Všichni soutěžící zaslouží velkou pochvalu a oceněným patří blahopřání. Už se těšíme na příští rok.

Za porotu:  Mgr.Božena Kuncová

dsc-0288.JPGdsc-0289.JPGdsc-0295.JPGdsc-0296.JPGdsc-0297.JPG