Olympiáda v českém jazyce

Do okresního kola Olympiády v českém jazyce byly z naší ZŠ přihlášeny dvě žákyně, jež dosáhly nejlepší výsledky v kole školním.

Ve středu 22. ledna 2020 řešily češtinářské úkoly a hloubavá zadání okresní soutěže spolu s dalšími 26 účastníky a účastnicemi nejen škol základních, ale i gymnázií.

Obě děvčata dokázala svými skvělými výsledky potěšit nejen sebe a své nejbližší. Spolu s nimi se radujeme z pěkného umístění a jsme na ně právem pyšni.

Gratulujeme Simoně Myšákové z 9.B za úžasné 3. místo a budeme jí držet palce v kole krajském.

Kátě Charvátové z 8.A, která obsadila 9. místo přejeme, aby se jí i nadále dařilo a uměla ještě lépe vnímat a používat náš mateřský jazyk.

Za pedagogický sbor H. Stará

Napsán: 11.02.2020 14:27 | Přečten: 155x