Den s výchovami na 2. stupni

Den s výchovami

Ve čtvrtek 19.12.019 se konal projektový den „Den s výchovami“. Do skupiny bistro a studená kuchyně se zapsalo celkem 41 žáků, kteří byli rozděleni do dvou skupin. V první skupině z počtu 15 bylo 11 žáků, ve druhé skupině z 26 se účastnilo 22 žáků. Rozdělili se do skupinek po 3-5 žácích.

Každá skupinka si mezi sebou rozdělila práci a všichni se zapojili.

První skupina připravovala luxusní bramborový salát, ovocný salát, jednohubky s česnekovou pomazánkou, které si ozdobili podle své fantazie.

Druhá skupina žádala přípravu ovocného salátu, který byl ve dvou provedeních, z čerstvého ovoce a z ovoce zavařeného i čerstvého. Velmi se povedl těstovinový salát se zeleninou, šunkou a olivovým olejem. Další skupinky si smíchali pomazánky z tuňáka a česnekovou, které namazali na veku a servírovali chlebíčky originálně ozdobené.

Všichni  ochutnávali své pochoutky i skupiny mezi sebou. Kdo chtěl, vzal si své mistrovské dílo i domů.

Všichni zúčastnění si tento den náramně užili a jejich pochoutky byly delikatesní.

img-8803.JPGimg-8807.JPGimg-9052.JPG

Napsán: 24.01.2020 11:09 | Přečten: 223x | Počet fotografií: 3