Florbal

Florbal – okrskové kolo a okresní finále 6. a 7. tříd

Každým rokem se zúčastňujeme florbalového turnaje, který je rozdělen do dvou kategorií  - mladší a starší žáci. Protože neustále přibývá škol, které se turnaje zúčastňují, musí se nejdříve odehrát okrsková kola a z nich 3 nebo 4 nejlepší mužstva postupují do finálových bojů. Letošní rok se mladší kategorie zúčastnilo celkem 17 škol. Okrsky se odehrály v Rokytnici a Dobrušce. Z každého okrsku postupovaly 3 nejlepší týmy do okresního finále. V okrsku, který naši kluci odehráli v Rokytnici, postupovaly z 8 týmů nejlepší 3. Nakonec jsme obsadili 3. postupové místo a chlapci se tak mohli těšit na okresní finále, kam se sjelo 6 nejlepších mužstev z okrsků.

15.11. jsme odjeli do Rokytnice na finálový turnaj. Hrací systém byl 6 družstev – každý s každým. Kluci předvedli úžasný a bojovný výkon a nakonec obsadili krásné druhé místo!!!!! Kdyby v posledním zápase porazili Dobrušku, postoupili by do krajského kola, nakonec však těsně prohráli 0:1, ale i to je velký úspěch. Turnaj nakonec vyhrála právě ZŠ Dobruška Pulického.

Všem chlapcům patří poděkování za předvedený výkon, maximální obětavost a nasazení ve hře i chování během celého turnaje.

Školu reprezentovali: Jonáš Stříteský, Jáchym Švandrlík, Vojta Janeček, Michal Plocek, Ondra Páleník, Honza Votroubek, Matěj Žežule, Tomáš Fuksa, Lukáš Fiedler, Tomáš Kuzba a Honza Jedlička.

Čestmír Zatloukal

img-7610.JPGimg-7613.JPGimg-7618.JPGimg-7624.JPGimg-7628.JPGimg-7631.JPGimg-7632.JPGimg-7640.JPG

Napsán: 24.01.2020 08:38 | Přečten: 204x | Počet fotografií: 8