ŠD - Vánoční dílničky

Vánoční dílničky

Letošní rok jsme si s vánočními dílničkami trochu pospíšili. Bylo to díky vánočnímu jarmarku, který byl realizován na pomoc jednomu handicapovanému žákovi z naší školy. Jsme opravdu rádi, že jsme se této dobročinné akce mohli zúčastnit. V plánu jsem také měla společně s dětmi vyrobit dárečky pro jejich blízké. Děti se do všech vyrábění zapojily s velkým zájmem a práce se jim zdařily. Vánoční dílničky jsou pro ně velkým potěšením, neboť obdarují a udělají radost svým nejbližším.

Vychovatelka ŠD Skála Eva Langrová

img-4548.JPGimg-4549.JPGimg-4550.JPGimg-4551.JPGimg-4552.JPGimg-4553.JPG