Návštěva OA

Žáci z 9. ročníku navštívili Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí

Obě deváté třídy navštívili Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí. Nejprve se žáci dozvěděli o nabízených studijních oborech školy a školních akcích. Následovala prohlídka školy a výstavy „Komenský a Patočka“. Žáci zde vyhledávali informace do pracovního listu, který obdrželi od vyučujících. V závěru návštěvy byl pro žáky připraven zajímavý vědomostní kvíz o životě a díle Komenského přes výukový systém Kahoot. Nejúspěšnější řešitelé otázek byli odměněni věcnými cenami. Exkurze se žákům líbila a někteří se rozhodli pro podání přihlášky na tuto školu.

dscf4984.JPGdscf4988.JPGdscf4990.JPGdscf5002.JPGdscf5005.JPGdscf5007.JPGdscf5010.JPG

Napsán: 03.01.2020 11:34 | Přečten: 189x | Počet fotografií: 7