Čertovsko - andělské dopoledne

Čertovsko-andělské dopoledne v 1. A

Ve čtvrtek 5. prosince se třída 1. A proměnila v malé andílky a čertíky. Dopolední výuka byla ozvláštněna různými hrami, tematicky laděnými pracovními listy, které žáci vyplňovali ve skupinkách. Společně v nich luštili křížovku, psali slova do čertovských rohů a andělských křídel a na závěr si vyrobili postavy anděla, čerta a Mikuláše. Aktivity byly prokládány tanečky a písničkami. Do třídy se na děti přišel také podívat Mikuláš s krásnými anděly a strašidelnými čerty. Z této návštěvy byly zpočátku děti zaraženy, ale po zazpívání koledy Mikulášovi dostaly sladký kornout a všechen strach z nich opadl. Na konci vyučování odcházeli žáci s úsměvem na tváři.

Mgr. Sabina Faltová

Třídní učitelka 1. A