Prezentace SŠ

Zajímavá akce pro žáky 9. roč.

22.listopadu 2019 na naši školu zavítali studenti a učni ze Střední školy služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové. Jejich návštěvě předcházelo velké očekávání, protože prezentace oborů této SŠ je tradičně spojena s praktickými ukázkami, které jsou pro žáky zajímavé a atraktivní. Po úvodních slovech Mgr. Matouše, zástupce pro praktické vyučování, vzniklo v našem integračním centru pět pracovních koutků. Žáci si vyrobili drobná květinová aranžmá, ochutnali vlastnoručně namíchané ovocné koktejly, odvážné zájemce budoucí kosmetičky ozdobily tetováním. Největší fronta se však tvořila u kadeřnic, kde si zejména chlapci nechávali barevnými spreji oživit účesy. Slečna fotografka, pokud právě nepořizovala fotodo-kumentaci probíhající akce, promítala prezentace z výstav prací studentů a zodpovídala dotazy žáků.

Žáci hodnotili setkání se středoškoláky kladně a věřím, že strávený čas byl přínosný pro všechny žáky bez ohledu na to, kam si přihlášku podají.

H. Stará

dsc-0333.jpgdsc-0339.jpgdsc-0345.jpgdsc-0353.jpgdsc-0356.jpgdsc-0397.jpgdsc-0441.jpg

Napsán: 10.12.2019 16:56 | Přečten: 52x | Počet fotografií: 7