Beseda s policií

Beseda s policií

V úterý 5. 11. 2019 nás navštívili policisté p.Forchová a p.Jedlinský z místního oddělení PČR.  Děti ze 4. a 5. tříd se na „uniformovanou“ návštěvu těšily a v učebně 4.B takřka ani nedutaly, aby jim neuniklo jediné slovo obou policistů.

Jak se chovat, aby nám nehrozilo nebezpečí na sociálních sítích? Jak předejít šikaně? Jak a koho na ni upozornit? Zkrátka děti zjistily, že nejsou na všechny nástrahy světa samy. Mají kolem sebe své nejbližší, ale i policii, která jim, pokud budou potřebovat, pomůže.

Na závěr se debatilo „o 106“ a hlavně! Kdy jindy mají žáci možnost vyzkoušet si helmu, speciální oblečení či potěžkat obušek nebo nechat si spoutat ruce opravdovými pouty přímo panem policistou! Věříme, že si je naše děti v dospělosti nikdy nevyzkouší…

Děkujeme za cenné rady a příjemně strávený čas s Vámi, naši policisté!

Za děti ze 4. a 5. tříd Mgr. Lucie Felcmanová

foto-1.jpgfoto-2.jpgfoto-3.jpgfoto-4.jpg