Okresní přebor v atletice

Okresní přebor žactva v atletice

Atletický přebor se ze Solnice opět vrátil na stadion do Kostelce nad Orlicí, letos poprvé zde startovali mladší i starší žáci. Účast škol nebyla velká, sešli se pouze závodníci ze šesti škol (Masarykova RK, Javornická RK, Solnice, Doudleby, Slatina a my). Výkony byly přesto kvalitní a získat medaili nebylo jednoduché. Nakonec se na stupních vítězů postupně objevili závodníci ze všech škol, což bylo příjemné.

Z našich žáků byl nejlepší Honza Žežule, který vybojoval tři medaile, zvítězil v běhu na 60m a v běhu na 150m, ve skoku vysokém obsadil druhé místo. V mladší kategorii byly ještě velmi úspěšné Nikola Hartmanová, která vybojovala zlatou medaili v běhu na 600m a Tereza Bolehovská stříbrnou ve skoku vysokém a bronzovou v hodu míčkem. Po jedné medaili si odnesli Jakub Chaloupek – 2. místo v překážkovém běhu, Nikola Kučerová – 2. místo ve skoku dalekém a Eliška Kotíková – 3. místo v běhu na 60m. Mezi staršími se nejlépe dařilo Karolíně Stárkové, která zvítězila ve skoku dalekém a byla třetí v běhu na 100m. Vyhrát se povedlo také Nikole Šlapákové, a to ve skoku vysokém. Na stupně vítězů ještě vystoupili pro stříbro Vojta Kožúšek ve skoku vysokém, pro bronz Matěj Kroupa ve skoku dalekém a Ondra Cvejn v běhu na 100m překážek. Mezi dívkami se ještě dařilo Tereze Fialové – 2. místo ve skoku vysokém a Míše Sajdlové – 3. místo ve skoku dalekém. Pěkné výkony se povedly i některým dalším sportovcům, i když na medaili to nestačilo.

Děkujeme všem za reprezentaci a gratulujeme k pěkným výkonům.

ICH

img-6338.JPGimg-6373.JPGimg-6410.JPGimg-6444.JPGimg-6566.JPGimg-6618.JPGimg-6629.JPGimg-6639.JPGimg-6670.JPGimg-6671.JPG

Napsán: 11.10.2019 14:13 | Přečten: 237x | Počet fotografií: 10