Návštěva knihovny

Pozvání do Městské knihovny v Kostelci nad Orlicí znamená pro děti z 1. stupně naší školy vždy zajímavě strávené dopoledne. Letošní návštěva znamenala opravdu velké dobrodružství. Žáci se zúčastnili nejen výstavy o skautingu, která byla uspořádána u příležitosti stého založení organizace v Kostelci nad Orlicí, ale i doprovodného programu, který si pro nás připravila paní Kňourková. Díky jejímu poutavému vyprávění jsme si připadali, že jsme na opravdové skautské výpravě v přírodě.

za děti z 2.A, 2.B a 4.B Mgr. M. Šlajová

b-2.jpgb-4.jpgb-5.jpgb-9.jpg